Henüz Puan Verilmedi

Mutant Giant Spider Dog, YouTube’un 2014 Yılı Trend Videosu Olarak Açıklandı:

Mutant Giant Spider Dog adlı video 2014 yılında en büyük çıkış yapan YouTube videosu oldu. Eylül ayında yayınlanan video sadece 3 ay içerisinde 113 Milyondan fazla kişi tarafından izlenerek 2014 yılının trendi oldu. Google tarafından yapılan açıklamada, bir tarantula kostümü giydirilmiş evcil bir köpek ile çekilen kısa film aslında Polonyalı bir film üreticisine ait. Polonyalı film üreticisi tarafından yayınlanan bu kısa film kısa zamanda internet kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Mutant Giant Spider Dog videosunun takip eden dönemde kaç kişi tarafından izleneceği ise tam bir merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en çok izlenen videosu Gangnam Style YouTube sayacının bozulmasına neden olmuştu. YouTube tarafından yapılan açıklamaya göre  32-bit’lik sayaç limiti olan 2.147.483.647 sayısının aşılması nedeniyle bozulan izlenme göstergesinin yenisi ile değiştirildiği bildirildi.

gangnam style youtube sayaç bozuldu BilgiVersin.com

Gangnam Style YouTube Sayacını Bozmuştu

Mutant Giant Spider Dog videosunun zaman içerisinde Gangnam Style videosunun izlenme rekorlarını kırıp kıramayacağını hep beraber göreceğiz. Tarantula kostümü giydirilmiş köpek ile çekilen kısa film videosunu sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.