Henüz Puan Verilmedi

Move to iOS Nedir?

Move to iOS, Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarınızdan, iOS işletim sistemi ile çalışan (iPhone, iPad) cihazlara dosya transferi yapabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ancak bu uygulamayı özel yapan bir sebep var. O da Apple tarafından Android işletim sistemi üzerinde çalışan ilk uygulama olması. Google, iOS için daha önce birçok uygulama hazırlamış olsa da, Apple için bu durum bir ilk olarak tarihe geçti. Move to iOS ile Android cihazdan iPhone ve iPad’a dosya transferi yapmak artık çok kolay olacak. Bu işlemi nasıl gerçekleştireceğinize dair video anlatımlar sayfamızda paylaşılmıştır. Ayrıca aşağıda dosya transferinin nasıl yapıldığı aşağıda da anlatılmıştır.

Move to iOS indir – Google Play (Android 4.0 ve üstü)

move to ios, android'den iphone, ipad'e dosya transferi nasıl yapılır? video anlatım, bilgiversin.com

Move to iOS  ile android’den iphone/ipad’e dosya transferi yapabilirsiniz.

Move to iOS ile Android’den, iPhone / iPad’a Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

Move to iOS, uygulamasını kullanabilmek için öncelikle yukarıda paylaştığımız linki kullanarak uygulamayı akıllı telefon yada tabletinize indirip kurulum işlemini gerçekleştirin. Dosya transferi işleminin gerçekleştirilmesi için her iki cihazın da aynı kablosuz ağ üzerinden network’e bağlı olması gerekmektedir. Move to iOS uygulamasını kullanarak rehber, mesajlar, fotoğraflar, videolar, web yer imleri, e-Posta hesapları ve takvim kayıtlarını iPhone yada iPad‘e aktarmanız mümkün. Dosya transferi işleminin gerçekleştirilmesi için öncelikle iOS cihazınızda üretilen güvenlik kodunu Android cihazınıza girmeniz gerekiyor. Kodun doğrulanması sonrasında bir süre uygulamanın telefonu taramasını bekliyoruz. Transfer etmek istediğiniz bilgileri seçtikten sonra işlemi başlatıyoruz. Dosya transferi işlemi, cihazınızda bulunan bilgilerin büyüklüğü ile doğru orantılı olacaktır. İşte hepsi bu kadar. Yukarıda sizler için paylaştığımız video anlatımları izleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Move to iOS ile Android’den iPhone, iPad’a dosya transferi (rehber, mesajlar, fotoğraflar, videolar, web yer imleri, e-Posta hesapları ve takvim kayıtları) ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.