Henüz Puan Verilmedi

Mortal Kombat X Fragmanı Videosu Sonunda Yayınlandı:

Mortal Kombat X fragmanı videosu 6 Nis 2015’de Mortal Kombat Community adlı YouTube kanalında yayınlandı. Merakla beklenen efsane oyunun en son macerasına, oyun severler yayınlanan fragmanla göz atma şansına sahip oldu. Kısa bir süre önce de iki farklı video ile herkesi heyecanlandıran Mortal Kombat X, yayınlanan fragman videosu ile nefesleri kesti.

Mortal Kombat X Fragmanı ve Oynanış Videosu:

Mortal Kombat X fragmanı videosu sayfamızın üst bölümünde yer almaktadır. Nefes kesen son fragmana ait videoyu bu bölümden izleyebilirsiniz. Yukarıda ise son fragmandan önce yayınlanan trailer videosu yer almaktadır. Merakla beklenen efsane oyunun 14 Nisan 2015 tarihinde satışa sunulması beklenmektedir. İlk olarak PlayStation 4, Xbox One, ve PC sürümü satışa sunulacak oyunun, takip eden aylarda diğer platformlar için de satışa sunulacağı belirtiliyor. Bu sürükleyici oyuna ait aşağıda paylaştığımız videoda oynanış videosu yer almaktadır.

Mortal Kombat X Fragmanı, diğer videoları ve oyun ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.