Henüz Puan Verilmedi

Microsoft Xbox One Elite

Xbox One EliteMicrosoft tarafından resmen duyuruldu. Oyun severleri mutlu edecek bu haber geçtiğimiz günlerde geldi. Teknoloji devi şirket oyun konsolu pazarında rekabeti bir adım daha öteye taşıyacak bir adım attı. Yapılan açıklamaya göre yeni oyun konsolu 1 TB’lık bir depolama alanı ile geliyor. Üstelik bu hard disk SSHD (Solid State Hybrid Drive) teknolojisine sahip. Uzmanlar SSHD hard diske sahip olan Xbox One Elite‘in yüzde 20’lik bir performans artışı sağlayacağını belirtiyor. Üstelik sürpriz bununla da kalmıyor. Yeni oyun konsolu haricinde bir de Lunar White isimli kablosuz kontrol cihazı da geliyor.

microsoft xbox one elite, çıkış tarihi, satış fiyatı, bilgiversin.com

Microsoft XBOX ONE Elite

Microsoft Xbox One Elite Teknik Özellikleri

Microsoft Xbox One Elite teknik özellikleri ve paket içeriği

  • 1 TB SSHD Hard Diskli Xbox One Oyun Konsolu
  • Kablosuz kontrol cihazı 4 paddles, 6 thumbsticks, 2 D-pads, ve USB kablo
  • Kablosuz Kumanda taşıma çantası
  • 14-Gün Xbox Live Gold Deneme
  • HDMI Kablosu
  • Güç kaynağı

Microsoft Xbox One Elite Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Nedir?

Microsoft Xbox One Elite fiyatı ile ilgili yapılan açıklamaya göre yeni oyun konsolu 499 dolardan satışa çıkacak (ABD’de ön siparişle MicrosoftStore’da satışa sunuldu). Gelen bilgilere göre Kasım 2015’de oyun severler yeni oyun konsoluna kavuşabilecek. Ayrıca Lunar White isimli kablosuz kontrol cihazı da 64.99 dolarlık fiyatı ile GameStop üzerinden ön siparişle satışa sunuldu.

Microsoft Xbox One Elite, yeni oyun konsolu ve Lunar White kablosuz kontrol cihazı ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşın. Bizlere ulaşmak ve düşüncelerinizi diğer ziyaretçilere ulaştırmak için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.