Henüz Puan Verilmedi

Microsoft Windows 10 Etkinliği Ne Zaman?

Microsoft Windows 10 etkinliği, 6 Ekim 2015 tarihinde Türkiye saati ile 17:00’da başlayacak. Etkinlik ABD/New York’da düzenlenecek. Etkinliği canlı izlemek için resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Ayrıca CNet tarafından sağlanan canlı yayın içeriği de sayfamızda yer almaktadır. Teknoloji devinin bu etkinlikte bazı akıllı telefon ve tablet modellerini tanıtması bekleniyor. Ayrıca HoloLens ile ilgili son gelişmelerin de bu etkinlikte açıklanması bekleniyor. Etkinliği canlı izle, gelişmelerden ilk senin haberin olsun.

Microsoft Windows 10 Etkinliği Canlı izle

Microsoft Windows 10 etkinliği 6 Ekim 2015’de canlı izlemek için sayfamızı saat 17:00’da ziyaret edebilirsiniz. Bu etkinlikte Lumia 950, Lumia 950 XL ve Lumia 550‘nin resmen tanıtılması bekleniyor. Ayrıca iPad’e rakip olarak gösterilen Surface Pro 4 ve Lumia 750, Lumia 850’de New York’da sahne alabilir.

Microsoft‘un 6 Ekim 2015 tarihinde düzenleyeceği Windows 10 etkinliği Türkiye saati ile 17:00’da başlayacak ve teknoloji devi tarafından da canlı olarak yayınlanacak. Sayfamızın üst bölümünde bu yayını izleyebilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumlar, değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.