Henüz Puan Verilmedi

Microsoft Hyperlapse, Zaman Atlamalı Video Oluşturma Yazılımı

Microsoft Hyperlapse adlı zaman atlamalı video oluşturma yazılımı ile keyifli anlarınıza yeni bir boyut katmanız mümkün. Üstelik, Microsoft tarafından geliştirilen bu uygulama Windows Phone ve Android yüklü akıllı telefonlar tarafından kullanılabildiği gibi masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara da (Windows) yüklenebiliyor. Bu uygulama ile kaydetmiş olduğunuz videoları zaman atlamalı video‘ya dönüştürmek mümkün. Yukarıda paylaşmış olduğumuz görüntülerde bu uygulama ile oluşturulmuş örnekler yer almaktadır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda ise bu uygulamayı nasıl kullanacağınıza dair bilgiler yer almaktadır. Sayfamızın alt bölümünde belirtmiş olduğumuz linkleri kullanarak, sizin için en uygun uygulamayı cihazınıza indirip kurabilirsiniz.

Microsoft Hyperlapse, Windows Phone ve Android Uygulamasını indir / Kur

Microsoft Hyperlapse, hem Windows Phone hemde Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Ayrıca masaüstü ve dizüstü bilgisayar (Windows) kullanıcıları da bu uygulamayı indirip, kurabiliyor. Aşağıda bu uygulamanın uyumlu olduğu cep telefonu modelleri ve indirme linkleri yer almaktadır.

Windows Phone için Microsoft Hyperlapse Mobile indir ve kur (Uyumlu modeller aşağıda listelenmiştir)

  • Lumia 435, 530, 532, 535, 630, 635, 636, 638, 640, 640 XL, 730, 735, 830, 930, 1520, HTC One M8

Android için Microsoft Hyperlapse indir ve kur (Uyumlu modeller aşağıda listelenmiştir)

  • Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, Note 4
  • Google Nexus 5 ve 6, Nexus 9 tablet
  • HTC One M8 ve M9
  • Sony Xperia Z3

Masaüstü için Microsoft Hyperlapse Pro indir ve kur (Windows 7 64-bit ve üstü)

Microsoft Hyperlapse adlı zaman atlamalı video oluşturma yazılımı ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

 

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.