MEBBİS Kurum Standartları Modülü Girişi Nasıl Yapılır?
Henüz Puan Verilmedi

MEBBİS Kurum Standartları Modülü Açıldı

MEBBİS Kurum Standartları Modülü (Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Standartları Modülü) 27 Mart 2015 tarihinde devreye alınarak kullanıma açılmıştır. Yapılan açıklamalara göre 1 Temmuz 2015 tarihine kadar yeni açılan bu modül devrede olacaktır. Güncellenmiş olan modülü kullanarak Okul Aile Birliği üyesi olup aynı zamanda veli olanların mutlak suretle değerlendirme yapmaları amaçlanmaktadır. Bu maksatla Okul Aile Birliği ekranı da tam yetki verilmek suretiyle devreye alınmıştır. Daha önce yapılan uygulamalardan farklı olarak yeni Kurum Standartları Modülü‘ne tüm veliler giriş yaparak değerlendirme yapma yetkisine sahiptir.

Kurum Standartları Modülü Girişi Nasıl Yapılır?

MEBBİS Kurum Standartları Modülü girişi yapmak isteyenler, web tarayıcılarının adres satırına mebbis.meb.gov.tr/IKS/iks00003.aspx yazarak giriş yapmaları gerekmektedir. Sistem her ne kadar tüm velilerin girişlerine açık olsa da, bu sisteme giriş yaparak değerlendirme yapmak zorunlu değildir. Sisteme giriş yapmak isteyen kullanıcılar, ulaştıkları giriş sayfasında yer alan giriş kodu, TC kimlik numarası ve öğrenci okul numarasını girerek sisteme login olabilmektedir.

MEBBİS Kurum Standartları Modülü ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 13 yorum var.

  1. merve Cevapla

    hiç güzel değildi aynı şeye benzemiş neye biliyor musunuz tabi ki de bilmiyorsunuz.

  2. Fatma Dokuyucu Cevapla

    Bence ulaşılmakta zorlanıyorum demekki sitenin güncellemesi yok Neden bu memurlar para alıyor bunun güncellemesi bu kadar zor mu

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.