LuMee: LED Flaşlı Telefon Kılıfı
Henüz Puan Verilmedi

LED Flaşlı Telefon Kılıfı “LuMee” Selfie’cileri Sevindirecek

LuMee, selfie severler için geliyor. LED flaşlı telefon kılıfı fikri, ilk olarak Allan Shoemake adlı profesyonel fotoğraf sanatçısı tarafından ortaya çıkmış. Telefonların ön kamerasında flaş bulunmadığı için düşük ışıkta çekilen fotoğraflar çok kötü gözüküyordu. Bu durumu fırsata çevirmeyi başaran Shoemake, LuMee‘yi satışa sunmuş ve kısa süre içinde hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşmayı başarmış.

LuMee Nasıl Çalışıyor?

LED flaşlı telefon kılıfı LuMee, aslında oldukça basit bir tasarıma sahip. Zaten bir telefon kılıfı ne kadar karmaşık olabilir ki. Klasik silikon kılıflara göre daha kalın ve sert bir forma sahip olan kılıf, şimdilik iPhone ve Samsung‘un bazı modellerine uygun olarak üretilmiş. iPhone 5, 5S, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus ve Samsung Galaxy S6 kullanıcıları bu kılıfı kullanarak daha parlak ve kaliteli selfie çekme şansına sahip olabiliyor. Kılıfı satın aldığınızda içinden ürünün kendisi, şarj cihazı ve micro USB kablo çıkıyor. Kılıfın LED flaşını çalıştırmak için arkada bulunan minik butona dokunmanız yeterli. Ürün dahili bir bataryaya sahip. Ancak batarya ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamış. Yani ürünün LED flaşını tam şarjla kaç gün kullanabileceğinize ilişkin bir açıklama yok. Peki bu ürünün fiyatı nedir? Resmi web sitesinde açıklanan fiyatların sahip olduğunuz akıllı telefon modeline göre 50-60 dolar arasında değiştiğini görüyoruz. Bizce bu fiyat biraz yüksek. Fiyat listesine göz atmak için bu linki tıklayınız. Ancak aliexpress.com’da bu ürünün daha düşük fiyatlarla (14 – 15 dolar) satışa sunulmuş olduğunu da gördük. Siz de selfie fotoğraflarınızın daha parlak ve kaliteli gözükmesini istiyorsanız bu ürüne göz atabilirsiniz.

LuMee LED flaşlı akıllı telefon kılıfı ile ilgili detaylı bir inceleme videosu hemen yukarıda yer almaktadır. Bu videoyu izleyerek kılıfın kalitesi ve sağladığı fayda ile ilgili objektif bir değerlendirme yapabilirsiniz. Konuyla ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları paylaşmak için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.