Henüz Puan Verilmedi

Lily Drone Kamera: Sizi Otomatik Olarak Takip Ediyor

Lily markası ile satışa sunulan yeni bir drone kamera, tanıtım videosu ile kısa sürede ilgi odağı oldu. 26 cm’lik drone kamera uçarak sizi takip ediyor ve harika görüntüler kaydediyor. 1080p 60 fps yada 720p 120 fps video kaydı yapabilen cihaz 12 Mega Piksel fotoğraf kalitesi de sunabiliyor. Polycarbonate ve aluminium karışımı güçlü bir kasa tasarımı sunan cihaz IP67 (su geçirmez) sertifikası almayı da başarmış. 1.3 kg ağırlığında olan drone kamerayı kullanan kişi, taşıdığı küçük bir kontrol cihazı sayesinde drone tarafından sürekli takip edilebiliyor. Lily, tam şarjla (2 saatte tam şarj) 20 dk. boyunca havada kalıyor. Baş seviyenize en çok 1.5 m. yaklaşan cihaz, başınızdan 15 m yükseğe kadar havalanabiliyor. Uçuş hızı max 40 km/h olan Lily drone kamera, 4 GB’lık bir microSD karta sahip. Bu kamerayı standart bir insansız hava aracından ayıran en önemli özellik, kontrol etmek için hiçbir çaba gerektirmemesi. Boşluğa bıraktığınızda çalışmaya başlayan kamera, 20 dk. boyunca sizi takip ediyor ve eşsiz görüntüler kaydediyor. Sayfamızda yer alan Lily kamera tanıtım videosu izleyerek cihazla ilgili fikir sahibi olmanız mümkün. Aşağıda yer alan teknik özellikleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

lily, drone kamera, teknik özellikleri, satış fiyatı, otomatik takip eden kamera, bilgiversin.com

LILY Drone Kamera

Lily Drone Kamera Özellikleri

Lily kamera teknik özellikleri aşağıda listelenmiştir.

 • Kasa: Polycarbonate ve Aluminium
 • Ebatlar: 26.1 cm x 26.1 cm x 8.18 cm
 • Ağırlık: 1.3 kg
 • Batarya ve Güç: Tümleşik Lithium-Ion pil, 20 dk. uçuş süresi, 5A şarj, 2 saatte tam şarj
 • Su Geçirmezlik: IP67 Setifikalı
 • Uçuş Yüksekliği: Min. yükseklik: baş seviyenizden 1.5 m. yukarıda, Max. yükseklik: baş seviyenizden 15 m. yukarıda
 • Uçuş Hızı: 40 km/h
 • Uçuş Mesafesi: Min. yakınlık: kullanıcıdan 1.75 m. , Max. uzaklık: kullanıcıya 30 m.
 • Kamera: Video= 1080p 60 fps / 720p 120 fps, Fotoğraf= 12 Mega Piksel
 • Sensörler: İvmeölçer, Üç eksenli Gyro, Magnetometer, Barometre, GPS, Ön kamera , Alt kamera
 • Bellek: 4GB micro SD

Lily Drone Kamera Satış Fiyatı

Lily kamera fiyatı ile ilgili yapılan açıklamaya göre ürün ön siparişle $499’dan satışa sunulmuş durumda. Ürününün ön siparişle satışının sona ermesinden sonra $1000’lık fiyatı ile satışına devam edeceği tahmin ediliyor.

Lily drone kamera, özellikleri ve fiyatı ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum forumunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 4 yorum var.

 1. Feyza Cevapla

  urunu siparişle aldim ama 2016 Şubat ta teslim edilecek diyor dogru mu ?

  • bilgiversin Cevapla

   Gördüğümüz kadarıyla üretici firma ürünün satışını ön siparişle yapıyor. Siparişiniz sonucunda size böyle bir bilgi verildiyse doğru olabilir. Biz (BilgiVersin.com) sadece ürünle ilgili fikir verebilmek için açık kaynaklardan edindiğimiz bilgileri derleyerek sizlere aktarıyoruz. Sipariş, satın alma, teslimat vb. hususlarla ilgili üretici firma ile irtibat kurmanız daha doğru olacaktır.

 2. serdal güler Cevapla

  ürününüzü ön sparişinizle almak istiyorum,yardım ederseniz sevinirim.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.