Henüz Puan Verilmedi

Light L16, DSLR Makineler ile Yarışıyor

Light L16, üzerinde 16 tane kamera barındıran sıra dışı bir kamera olarak teknoloji dünyasına adını yazdırdı. Akıllı telefona benzeyen tasarımı ile dikkat çeken Light L16, toplamda 16 adet kamera lensi ile donatılmış. Bu sayede 52 MegaPiksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilen bu kamera, DSLR makineler ile yarışmaya hazırlanıyor. Cihaza önden baktığınızda lensler açıkça görülüyor. Kameranın arka kısmında ise dokunmatik bir ekran bulunuyor. 5 inç’lik bu dokunmatik ekran sayesinde kontrol edilen makine, Fotoğrafçılık dünyasına yeni bir boyut katacak gibi gözüküyor.

light l16, 16-lens, 52 megapiksel kamera, kullanıcı yorumları, teknik özellikleri, satış fiyatı, çıkış tarihi nedir? bilgiversin.com

Light L16

Light L16 Teknik Özellikleri

Light L16 adlı kamera, 16 tane lense sahip. Farklı odak uzaklığına sahip bu lensler sayesinde fotoğraf çekildikten sonra dahi netlik ayarı yapma şansınız var. 16 lensten gelen görüntüler özel bir algoritma ile işlendikten sonra 52 MegaPiksel çözünürlüğünde tek bir fotoğraf elde edilebiliyor. Light L16, her ne kadar şu an için profesyonel DSLR fotoğraf makineleri ile tam olarak boy ölçüşemese de, akıllı telefonlara göre çok daha iyi bir performans vaat ediyor. Fotoğraf makinesini kullanmak da oldukça kolay. Dokunmatik ekranı ile tüm özelliklerine ulaşılan Light L16, kablosuz ağ üzerinden de çektiği fotoğrafları başka cihazlara kolaylıkla aktarabiliyor.

Light L16 Satış Fiyatı Ne Kadar?

Light L16 fiyatı ile ilgili yapılan açıklamada 16 tane lense sahip 52 MegaPiksel’lik bu kameranın ön sipariş bedelinin 1.299 dolar olduğu belirtildi. Ön sipariş tarihinin 6 Kasım’da son bulacağı açıklanırken, bu tarihten sonra cihazın fiyatı 1.699 dolar olacak. Fotoğraf makinesinin 2016 yılının yazında sahiplerine ulaştırılması bekleniyor. Sayfamızda Light L16 inceleme videosu yayınlanmış olup, bu videoyu izleyerek ürünle ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. Kameranın fotoğraf kalitesi ile ilgili fikir sahibi olmak için bu makine ile çekilen fotoğraflara göz atabilirsiniz. Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.