LG G4C: LG’den G4’e Küçük Kardeş mi Geliyor?
Henüz Puan Verilmedi

LG G4C, Yoksa G4’e Kardeş Olarak mı Gelecek?

LG G4C, yeni amiral gemisi G4‘e kardeş olarak gelebilir. Bu haber Hollanda merkezli bir perakende satış sitesinde yer alan bilgiye dayandırılıyor. Bilindiği gibi kısa bir süre önce LG tarafından, merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefon, G4’ün tanıtımı yapılmıştı. Hollandalı perakende şirketinin sitesinde yer alan bilgiye göre LG G4C adlı yeni bir varyantı kısa süre içinde satışa sunulabilir.

LG G4C Ne Zaman Satışa Sunulacak (LG H525N)?

LG G4C ile ilgili haberler eğer doğru ise yeni amiral gemisinin bu küçük varyantı 12 Mayıs 2015 tarihinde satışa sunulacak. Telefonun fiyatı yaklaşık olarak € 295 olacak. Ancak bu ürün ile ilgili hiçbir teknik bilginin bugüne kadar sızmamış olması oldukça ilginç. LG H525N model numarası ile tanımlanan yeni akıllı telefonun gerçek olup olmadığını görmek için çok da fazla beklemek zorunda kalmayacağız.

LG G4C ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda paylaşılmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.