LG G4 Pro: Snapdragon 820 Chipset ve 4GB RAM ile Gelecek
Henüz Puan Verilmedi

LG G4 Pro Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

LG G4 Pro hakkındaki söylentiler giderek artıyor. LG‘nin bu yeni yeni akıllı telefonu ile ilgili bazı özellikler gün yüzüne çıkmaya başladı. Gelen haberlere göre yeni telefon Qualcomm Snapdragon 820 chipsetli olacak. Bilindiği gibi henüz Snapdragon 820, Qualcomm tarafından duyurulmadı. Ancak gelen bilgilere göre bu yeni chipset 14 nm FinFET teknolojisi ile üretilecek olup, 8 çekirdekli 64 bit işlemcisi ile üstün bir performans sunacak. Yeni yonga setinde grafik işlemci (GPU) olarak da Adreno 530 kullanılacak. Gücünü üstün performans sunacak bu chipsetten alacak olan LG G4 Pro‘nun RAM kapasitesinin 4 GB olması bekleniyor. Ayrıca telefonun kasasının metal olacağı ve ekran boyutunun 5.8 inç olacağı yine gelen söylentiler arasında. 32 ve 64 GB’lık 2 farklı dahili bellek / hafıza seçeneği ile satışa sunulacak olan telefonun 27 Mega Piksel arka kamera (ana kamera) ve 8 Mega Piksel ön kamera (selfie kamerası) ile gelmesi bekleniyor.

LG G4 Pro Ne Zaman Gelecek? Fiyatı Ne Olacak?

LG G4 Pro ne zaman gelecek? ve fiyatı ne olacak? soruları bu söylentilerin sonrasında en çok merak edilenlerin başında geliyor elbette. Gelen bilgilere göre LG, yeni telefonunu 2015 Ekim ayında duyurabilir. Ancak öncelikle Snapdragon 820 ile ilgili haberlerin netlik kazanması gerekli. Muhtemelen Qualcomm, yeni yonga seti hakkında resmi açıklama yaptıktan kısa bir süre sonra LG G4 Pro ile ilgili resmi açıklama da peşi sıra gelecektir. Ürünün fiyatı ile ilgili henüz bir söylenti yok. Ancak LG G4‘e göre daha yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını söylemek yanlış olmaz diye düşünüyoruz.

LG G4 Pro ile ilgili söylentiler telefonun özellikleri hakkında büyük oranda fikir veriyor. Ancak yine de bu haberlerin resmi bir açıklamaya dayanmadığını söylemekte fayda var. Sizce bu telefon beklenen ilgiyi görür mü? Konu hakkındaki fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.