LG G4 Kullanım Kılavuzu: Türkçe, Almanca ve İngilizce
1/5 (1)

LG G4 Türkçe, Almanca ve İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

LG G4 kullanım kılavuzu şirketin resmi web sayfasında yayınlandı. Kısa bir süre önce tanıtılan amiral gemisi akıllı telefon G4‘ün Türkçe, İngilizce ve Almanca kullanım kılavuzları artık indirilebiliyor. Snapdragon 808 chipsetli ve 3 GB RAM kapasitesine sahip olan yüksek performanslı yeni akıllı telefon bir süredir seçkin elektronik marketlerde ve GSM operatörleri tarafından ve online satış sitelerinde satışa sunulmuştu.

LG G4 Türkçe, İngilizce, Almanca kullanım kılavuzu indir.

LG G4 Kullanım Kılavuzu Nasıl İndirilir?

LG G4 kullanım kılavuzu indirmek isteyen kullanıcılar, sayfamızda yayınlanan linkleri tıklayarak ihtiyaç duydukları dildeki kılavuzu bilgisayarlarına, cep telefonlarına yada tabletlerine indirerek inceleyebilirler. Yayınlanan dokümanlar PDF formatında olup, okumak için bir PDF okuyucu uygulamaya ihtiyaç vardır. Dosyaların büyüklüğü yaklaşık 23 Megabayt olup, mobil internet (3G) kullanıcılarının Wi-Fi bağlantı yapmaları tavsiye olunur.

LG G4 kullanım kılavuzu ile ilgili hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Yukarıda yayınlamış olduğumuz diller dışında (Fransızca, Rusça, Flamanca, vs.) kılavuz ihtiyacınız var ise bunu aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz dile ait dokümanın linki sayfamızda en kısa zamanda paylaşılacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 6 yorum var.

  1. Anonim Cevapla

    Telefona her hangi bir şey indiremiyorum internetden bir video actigim zaman o leri sramiyorum

  2. İbrahim Cevapla

    Lg g4 stylus telefonumla araba teyvi ve tv de usb ile muzik ve videolarimi dinleyip izleyemiyorum sadece telefon sarj oluyor. Daha onceki bilindik marka android telefonlarimda boyle bir sorun yoktu. Aux ile muzik calardan dinleniyor ama ben usb ile bu islemi yapamadim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.