Henüz Puan Verilmedi

LG G4 Benchmark (Performans) Testi (AnTuTu ve GeekBench) Sonuçları:

LG G4 benchmark (performans) testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları yeni amiral gemisi akıllı telefonun tanıtımından sonra en fazla merak edilen konuydu. Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 chipsetli, Dual-core 1.82 GHz Cortex-A57 ve quad-core 1.44 GHz Cortex-A53 işlemcili telefon beklentileri karşılayacak mı? yoksa sınıfta mı kalacak. İşte bu soruların cevapları yapılan performans testleri ile geldi. Bilindiği gibi akıllı telefon modelleri için en güvenilir benchmark testi olarak AnTuTu ve GeekBench gösterilmektedir. Biz de LG G4 için yapılmış performans testlerini sizler için derledik. Sonuçları kendi gözlerinizle görerek değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

LG G4 AnTuTu Performans (Benchmark) Testi Sonuçları:

lg g4 antutu, bilgiversin.com

lg g4 antutu, bilgiversin.com

LG G4 AnTuTu testi ile ilgili sayfanın üst bölümünde bir video paylaştık. Bu test videosunu izleyerek yeni akıllı telefonun performansıyla ilgili değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında GSMArena tarafından yapılmış karşılaştırmalı LG G4 AnTuTu benchmark sonuçlarına ilişkin ekran görüntüsü de üst tarafta yer almaktadır. Bu sonuçlar incelendiğinde G4‘ün rakipleri Galaxy S6 ve HTC One M9‘un hemen ardından geldiği görülüyor. 49.000 puanın üzerine çıkan LG G4‘ün bu puan ile ezeli rakiplerini geride bırakamadığı anlaşılıyor.

LG G4 GeekBench 3 Performans (Benchmark) Testi Sonuçları:

LG G4 GeekBench 3 testi ile ilgili YouTube’da yayınlanan ve yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda yeni akıllı telefonun Galaxy S6, iPhone 6, HTC One M9 ve Galaxy Note 4 ile kıyaslaması yer almaktadır. GeekBench 3 testinde ilk olarak Single-Core puanları değerlendiriliyor. Bu değerlendirmede G4‘ün rakipleri karşısında oldukça zorlandığını görüyoruz. Single-Core testinde ne yazık ki telefonumuz sonuncu oluyor. İkinci olarak Multi-Core testine tabi tutulan telefonumuz bu sefer biraz daha iyi bir performans gösteriyor ve ortalarda kendisine yer bulmayı başarıyor.

LG G4 benchmark (performans) testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.