Henüz Puan Verilmedi

Lazer Tıraş Bıçağı: Skarp

Lazer tıraş bıçağı Skarp, Kickstarter’da ilgi odağı oldu. İnovatif ürünlerin fon arayışına destek veren Kickstarter, şu günlerde sıra dışı bir ürüne ev sahipliği yapıyor. Lazer tıraş bıçağı olarak kendisini lanse eden Skarp adlı ürün sıradan tıraş bıçaklarının papucunu dama atabilir. Kısa süre içinde beklediğinden daha çok yatırım desteği yakalayan girişimciler şu günlerde büyük keyif yaşıyor. Tasarımına bakıldığında normal tıraş bıçaklarından çok da farklı gözükmeyen bu ürün sahip olduğu teknoloji ile dikkat çekiyor. Bu yenilikçi ürün ile ilgili detaylı bir tanıtım videosu da bulunuyor. Sayfamızda, lazer tıraş bıçağı Skarp ile ilgili hazırlanan tanıtım videosu paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek ürünle ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

lazer tıraş bıçağı, skarp, bilgiversin.com

Lazer Tıraş Bıçağı – Skarp

Lazer Tıraş Bıçağı Skarp Nasıl Çalışıyor?

Lazer tıraş bıçağı Skarp, hem ıslak hemde kuru tıraşa uygun bir teknoloji ile üretilmiş. Her ne kadar klasik bir tıraş bıçağı gibi gözükse de Skarp’da jilet kullanılmıyor. Ürünün tanıtım sayfasında yapılan açıklamaya göre her yıl ABD’de 2 milyar klasik tıraş bıçağı çöpe atılıyor. Sadece bu yönden bakıldığında bile bu yenilikçi ürün eğer tutarsa, hem plastik hemde metal tüketiminde ciddi bir tasarruf sağlanabilir. 6061 alüminyumdan üretildiği belirtilen ürün sadece 1 adet pille çalışıyor. Tam şarjla 1 ay kullanılabilen lazer tıraş bıçağının, lazeri 50.000 saatlik ömre sahip. 4 Milyon dolara yakın bir destek alan şirket hedefine emin adımlarla ilerleyecek gibi gözüküyor.

Lazer tıraş bıçağı Skarp, şu an için kickstarter üzerinden 189 dolardan satışa sunulmuş durumda. Yapılan açıklamalara göre ürün 2016 yılının ilk çeyreğinde çıkacak. Sizce bu yenilikçi ürün tutar mı? Siz olsanız böyle bir ürünü kullanır mısınız? Konuyla ilgili görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.