Henüz Puan Verilmedi

Kurbanlık Satışı Internet Üzerinden Carrefour ve Migros Tarafından Yapılıyor

Kurban satışı internet üzerinden de yapılıyor. Carrefour ve Migros web siteleri üzerinden kurbanlık almanız mümkün. Her iki perakende devi de web siteleri üzerinden büyük ve küçük baş hayvan satışı yapıyor. Kredi kartına taksit seçeneği de sunan firmalar, farklı seçenekler ile müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor. İşte internet üzerinden kurban satışı yapan firmaların sunmuş olduğu seçenekler:

kurbanlık fiyatları, internet üzerinden, migros, carrefour, bilgiversin.com

Kurban / Kurbanlık Fiyatları – Migros ve Carrefour

Carrefour Kurban / Kurbanlık Satışı Nasıl Yapılıyor?

Carrefour kurban / kurbanlık alışverişini web sitesi üzerinden yapmak isteyen vatandaşlar siteye giriş yaptıktan sonra büyükbaş, karaman koç yada kıvırcık koç seçeneklerinden birini tercih ederek kurbanlıklarını satın alabiliyorlar. Carrefour kurbanlık fiyatları aşağıda listelenmiştir. Bayramın 1. ve 2. günü kesilen kurbanlıklar, müşterilerin teslimat adreslerine özel araçlarla teslim ediliyor.

  • 1/7 Büyükbaş Kurban Kolisi: 989 TL
  • Karaman Koç Kurban Kolisi: 769 TL
  • Kıvırcık Koç Kurban Kolisi: 869 TL

Migros Kurban / Kurbanlık Satışı Nasıl Yapılıyor?

Migros kurban / kurbanlık alışverişini web sitesi üzerinden yapmak isteyen vatandaşlar siteye giriş yaptıktan sonra büyükbaş yada küçükbaş koç seçeneklerinden birini tercih ederek kurbanlıklarını satın alabiliyorlar. Migros kurbanlık fiyatları aşağıda listelenmiştir. Migros tarafından kesilen kurbanlarınızı ister mağazadan isterseniz adresinize teslim seçeneği ile satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Migros tarafından satışı yapılan kurbanı hayır kurumlarına da bağışlayabiliyorsunuz.

Migros Adrese Teslim Kurbanlık Fiyatları:

  • 16-18 Kiloluk Koç: 775 TL
  • Büyükbaş Hayvan 1/7 hisse(18-20kg kemiksiz et): 995 TL
  • 12-14 Kiloluk Koç: 675 TL

Migros Mağazadan Teslim Kurbanlık Fiyatları:

  • 16-18 Kiloluk Koç: 775 TL
  • Büyükbaş Hayvan 1/7 hisse(18-20kg kemiksiz et): 995 TL
  • 12-14 Kiloluk Koç: 675 TL

Kurban / kurbanlık satışını web sitesi üzerinden yapan Carrefour ve Migros dışında başka seçenekler de var elbette. Ancak bu iki perakende devi, müşterilerine kurbanlıklarını ulaştırma konusunda en uygun seçenekleri sunuyor.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.