Henüz Puan Verilmedi

İTÜ Çekirdek 2014 Big Bang Sonuçları Açıklandı:

Türkiye’nin genç girişimcilerine destek olmak için var olan İTÜ Çekirdek, bu yıl toplam 13 finalistin birbirinden değerli projesine destek olabilmek için büyük bir fırsat oldu. Bu fırsatı iyi değerlendiren ve rakiplerinin bir adım önüne geçen bazı projeler İTÜ Çekirdek 2014 Big Bang‘de sonuçların açıklanması ile ödüllerini aldılar. İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde  dereceye giren girişimciler gururla projelerinin karşılığını alırken, BilgiVersin.com olarak projesine destek verdiğimiz Elif GÜNGÖR‘ün başarısı bizi ayrıca mutlu etti.

İTÜ Çekirdek 2014 Big Bang sonuçları BilgiVersin.com

İTÜ Çekirdek 2014 Big Bang Sonuçları

2014 başlarında bin kadar müracaat içerisinden seçilen birbirinden değerli projeler uzun soluklu bir mücadelenin içerisinden geçerek bu özel güne ulaştı. Yaptıkları etkileyici sunumlar ile Bing Bang’e yakışır projeler kazandıran girişimcilerden 9 tanesi kazandıkları çeşitli ödüller ile başarılarının karşılığını almış oldu. Girişimciler sunmuş oldukları projeleri ile sadece kendileri kazanmış olmadı. Türkiye’nin de kazandığı İTÜ Çekirdek 2014 Big Bang‘de sağlanan başarı, gelecekte bu yolda ilerlemek isteyen genç girişimcilere de büyük cesaret verdi.

Yumurta kabuğundan elde edilen doğal anti bakteriyel projesi ile Monitise Özel Ödülüne layık görülen Yük. Kimya Müh. Elif GÜNGÖR, ödülünü alırken yaşadığı haklı gurur ve sevinç yüzünden okunuyordu. Hem Türkiye’de hemde Dünya’da bir ilk olan bu müthiş buluş ile çok düşük maliyetlerle doğal anti bakteriyel elde edilebilecek. Gıda koruyucusu olarak da kullanılabilecek bu ürün, ithal ve çok büyük sağlık sorunlarına yol açan rakiplerine karşı ciddi bir alternatif olacak. Oldukça düşük miktarlarda kullanılarak aynı etkiyi sağlayacak olan doğal anti bakteriyel sadece Türkiye için değil tüm Dünya için bir kazanım.

İnsan sağlığına verdiği değer ile bize göre diğer rakiplerinin bir adım önüne geçen bu başarılı/değerli projenin detayları ve aynı zamanda TRT, CNN Türk de yayınlanan TV programlarını izlemek için:
Yük.Müh. Elif GÜNGÖR’ün Yumurta Kabuğundan Doğal Anti Bakteriyel Projesi Detayları

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.