Henüz Puan Verilmedi

iPhone Telefon Kılıfları Crash Guard ile Artık Darbeye Karşı Dayanıklı:

Ciddi paralar ödeyerek satın aldığımız ve bizim için değerli olan cep telefonlarımızın kendisi kadar kılıfları da kaliteli olmalıdır. Binlerce lira ödeyerek satın aldığımız bu teknoloji harikası ürünlerin elimizden kayıp düşmesi durumunda yaşayacağımız üzüntü tarif edilemez bir duygudur. İşte bu derdimizi tamamen yok edecek harika bir telefon kılıfı geliştirildi. EVOLUTIVE LABS isimli bir grup Cambridge Üniversitesi öğrencisi tarafından kurulan şirket tarafından üretilen Rhino Shield Crash Guard iPhone telefon kılıfları sayesinde artık telefon düşmesi kabusu ortadan kalkmış oluyor. Kickstarter adlı proje destekleme fonu tarafından tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başaran bu harika tasarım sayesinde inanılmaz yüksekliklerden atılan iPhone tek bir çizik dahi almadan kurtulmayı başarıyor.

Rhino Shield Crash Guard iPhone Telefon Kılıfları:

Sadece 2.5 mm kalınlığındaki bu kılıf sayesinde yaklaşık 7.5 metre yükseklikten yere bırakılan iPhone, tek bir çizik dahi almadan kurtulabiliyor. Bu ürünün tasarımı esnasında dayanıklılık faktörü üzerinde durulmuş ancak bu tasarımı bir kenara bırakmalarına neden olmamış. Bu telefon kılıfı sayesinde iPhone abartılı hantal bir görünüme sahip olmuyor. Kılıf sadece 12 gram ağırlığında. Şu anda renk olarak Pembe, mor, siyah, beyaz, turuncu ve turkuaz seçenekleri mevcut. Bu harika tasarım ürün ile iPhone üzerinde bulunan tuşlar ve giriş çıkış portları hiçbir şekilde kapanmıyor. Bu sayede erişilebilirlik kısıtlaması yaratmayan kılıf kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

iPhone 5, 5S, 5C, 6 ve 6 Plus için üretilen bu kılıf, ileride diğer telefon markaları için de üretilebilir. Bu mükemmel tasarım kılıf için sert ve yumuşak polimer yapı kullanılmış. Tasarımı ile şarj, kulaklık ve diğer tüm üçüncü parti donanımların giriş çıkışlarına engel olunmamaktadır. Yine aynı firma tarafından üretilen ekran koruyucu madde sayesinde koruma faktörü bir kademe daha arttırılabilmektedir.

Rhino Shield Crash Guard iPhone telefon kılıfı kullanılarak yapılan düşme testlerinde telefon hiçbir hasar almamıştır. Yukarıda izleyeceğiniz bu testler ile de kanıtlanmıştır. Bu telefon kılıfına ilave olarak yine aynı firma tarafından üretilmiş olan ekran koruyucu malzemenin test görüntülerini de izleyebilirsiniz.

Firma tarafından üretilen bu ürünlere ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak için EVOLUTIVE LABS resmi web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)