Henüz Puan Verilmedi

Cep Telefonu ile Harika Fotoğraflar Çekmek İstiyorsanız Özel iPhone Lens’lerini İnceleyin:

Fotoğraf çekmeyi seviyor ve teknolojinin yeniliklerine açıksanız bu ürünler tam size göre diyebilirim. Bildiğiniz gibi artık cep telefonlarımız hayatımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yepyeni teknolojilerle her konuda karşımıza çıkabiliyor. Ancak cep telefonlarının olmazsa olmaz özelliklerinden olan fotoğraf çekme işlevi hemen hemen artık her telefonda tatmin edici düzeyde. Fakat fotoğraf çekmeyi sadece bir ihtiyaçtan öte görenler için tabi ki cep telefonlarımızdaki lensler pekte yeterli olmuyor.

iphone lens BilgiVersin.com

Özel iPhone Lens’i

İşte bu noktada iPhone için tasarlanmış özel lens‘ler imdadımıza yetişiyor diyebilirim. Ülkemizde de kolaylıkla temin edilebilen Olloclip marka lens‘ler ile harika fotoğraflar çekmek mümkün. Amerika’da yayınlanan Wired isimli teknoloji dergisinin de “Editörün Tercihi” ünvanını alan bu lensler profesyonel fotoğraf meraklılarının dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

iPhone İçin Tasarlanan Özel Lens Tipleri:

Sadece tek bir gövde içine sığdırılmış balıkgözü (FishEye), geniş açı (Wide-Angle) ve Macro lens seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan lensler kolay takıp çıkarılabilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fotoğraf çekmek istediğinizde cihaza kolaylıkla monte edilebilen bu lensler, diğer zamanlarda cihazın estetiğini de bozmamaktadır. Lens’i kullanırken balıkgözü, geniş açı ve macro modları arasında kolaylıkla geçiş yaparak istediğiniz nitelikte fotoğraflar çekebilirsiniz.

iphone macro lens

iPhone Macro Lens İle Çekilmiş Bir Fotoğraf

Geniş Açı lensi kullanarak yaptığınız çekimlerde iPhone lens‘e (standart lens) göre 2 kat daha fazla alanı kapsamaktadır. Macro lens ile de 15 kat kadar büyütme imkanı vardır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)