iPhone’u Kilitleyen Mesaj için Apple’dan iOS Güncellemesi
Henüz Puan Verilmedi

iPhone’u Kilitleyen SMS Mesajı (Arapça) Sorununun Çözümü İçin Apple Hamle Yaptı

iPhone‘ların kilitlenmesine neden olan Arapça bir SMS mesaj bir süredir kullanıcıları çileden çıkartıyor. Bu mesajı alan kullanıcıların telefonları kilitleniyor ve iPhone kapanıp tekrar açılıyor. İşin kötü yanı bazı kullanıcılar bu işi şakaya vurarak birbirine bu mesajı göndermeye başladı ve sorun kısa sürede çığ gibi büyüdü. Soruna neden olan mesajı merak eden ziyaretçilerimiz ilgili yazımıza göz atabilirler. Sadece tek bir satırdan oluşan mesajla telefonunda sorun yaşayanlar için Apple bu zamana kadar herhangi bir hamle yapmamıştı. Ancak gelen haberlere göre şirketten beklenen hamle sonunda geldi. Apple bu sorunun çözümü için bir iOS güncellemesi yayınlayacak.

iPhone’ları Kilitleyen SMS Mesaj Sorunu iOS Güncellemesi ile Çözülecek

iOS güncellemesi ile bu soruna çözüm bulacağını açıklayan Apple, haziran sonuna doğru güncellemeyi kullanıcıları ile paylaşacak. iOS 8.4 güncellemesi sayesinde telefonları kilitleyen bu mesaj sorununun çözüleceği yönündeki açıklamalar kullanıcıları bir nebze olsun rahatlattı. Şimdi, telefonları kilitlenen iPhone sahipleri güncellemenin çıkacağı tarihi dört gözle bekliyor.

iPhone‘un kilitlenmesine yol açan Arapça SMS mesaj sorununun çözümüne ilişkin Apple tarafından atılan adımı nasıl buluyorsunuz? Sorunun çözümüne ilişkin paylaşmak istediklerinizi aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

  1. WilliamPl Cevapla

    It’s very trouble-free to find out any matter on web as compared to textbooks, as I fount this paragraph at this website.
    Legendario.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.