Henüz Puan Verilmedi

iPhone Kablo Koruyucusu (Şarj) IPCPROTECTOR Ne İşe Yarıyor?

iPhone kablo koruyucusu IPCPROTECTOR, kickstarter’da fon arayışında. Ankara’da yaşayan ve küçük bir ekiple yola çıkan Şevket AŞIK adlı Türk girişimci tarafından geliştirilen bu basit ama kullanışlı kablo koruyucusu, birçok iPhone kullanıcısının ortak derdine pratik bir çözüm üretmiş. Bildiğiniz gibi iPhone‘larda kullanılan şarj kablolarının jackları kısa sürede dip kısımlarından kopar. Kullanıcı hatası olarak görülen bu sorun nedeniyle, çoğu zaman yeni bir orjinal kablo için dünyanın parasını ödemek zorunda kalırız. Şevket AŞIK adlı girişimci bu soruna çok pratik bir çözüm üretmiş ve IPCPROTECTOR’u geliştirmiş. Kendisini tebrik ediyor ve fon arayışında başarılar diliyoruz. Sayfamızda bu ürünle ilgili bir tanıtım videosu yer almaktadır. Video görüntülerini izleyerek ürünle ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

iphone kablo koruyucusu, ipcprotector, satış fiyatı, bilgiversin.com

iPhone Kablo Koruyucusu (Şarj) IPCPROTECTOR Çeşitleri

iPhone kablo koruyucusu IPCPROTECTOR’ün farklı modeller için geliştirilmiş çeşitleri mevcut. iPhone 4/4s/5/5s/6/6 plus ve tüm iPad’lerin USB şarj kablolarının jacklarında kullanılabilecek bu koruyucular web sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda. Oldukça makul bir fiyatla satışa sunulan bu ürün kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekecektir.

iPhone Kablo Koruyucusu (Şarj) IPCPROTECTOR Satış Fiyatı Nedir?

iPhone kablo koruyucusu IPCPROTECTOR’e sahip olmak isteyenler sadece 10 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Orjinal kablo fiyatlarını göz önüne aldığımızda bu rakamın oldukça makul olduğu söylenebilir. Ürünü satın almak için ipcprotector.com adresli web sitesini kullanabilirsiniz.

Sizce bu ürün gerçekten bir ihtiyaç mı? Bu fiyatı hak ediyor mu? Konu hakkındaki fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 3 yorum var.

 1. Doğan Cevapla

  Merhaba Kerem ürün eline ulaştı mı üründen memnun musun ? Telefona olan girişinde masaya koydugun zaman telefonu yükselme oluyor mu ?

  • kerem Cevapla

   Merhaba ürün elime ulaştı kullanıyorum gayette güzel hoşuma gitti. Herhangi bir yükseltme olmuyor normal seviyede duryor.

 2. Kerem Cevapla

  Bence ürün güzel yapılmış gereklide bir üründü. tanıtım videosu basit ama anlatımı gayet başarılı. umarım kickstarterda ve bekledigi ilgiyi gorup satışı iyi olur. orjinal kablo almaktan artık gına gelmişti. yan sanayi alınıncada belli bir süre sonra hata verip bozuluyo. sipariş ettim bakalım nasıl bir şey çıkacak.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.