iPhone Android İşletim Sistemi ile Çalışır mı?
Henüz Puan Verilmedi

iPhone Android işletim sistemi ile çalışır mı? Merak edilen bu soruya bu günlerde evet demek artık mümkün. Tendigi adlı şirket tarafından geliştirilen kılıf sayesinde iPhone’da Android işletim sistemini kullanabiliyorsunuz. Nasıl mı?

iPhone Android işletim sistemi ile nasıl çalışır? Tendigi tarafından geliştirilen kılıf aslında mini bir bilgisayar. Daha doğrusu kılıfın içine mini bir bilgisayar yerleştirilmiş. Bu bilgisayara da Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi yüklenmiş. Telefona yüklenen bir uygulama kılıf içinde bulunan bilgisayar ile iletişime geçiyor ve iPhone‘un ekranında Android arayüzünü görmenizi sağlıyor. Şirket geliştirdikleri bu ilginç kılıfla ilgili bir tanıtım videosu da hazırlamış. Sayfamızda da yer alan bu videoyu izleyerek ürünle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kılıfın tasarımı ile ilgili paylaşılan görsel aşağıda yer almaktadır.

iphone android, tendigi, kılıf, bilgiversin.com

Tendigi tarafından geliştirilen kılıf

iPhone Android İşletim Sistemi ile Nasıl Çalışıyor?

iPhone Android işletim sistemi ile Tendigi‘nin kılıfı sayesinde çalışıyor. Aslında telefona tam olarak Android’in yüklendiğini söylemek doğru değil. Kılıf içinde bulunan minik bilgisayarın iPhone’a yüklenen bir uygulama sayesinde çalıştırıldığını söylemek sanırım daha doğru olacaktır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için altta yer alan kaynak linkine göz atabilirsiniz.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.