Henüz Puan Verilmedi

iPhone 7 Yorumları

iPhone 7 yorumları tüm kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Kıymetli ziyaretçilerimiz için Apple‘ın yeni amiral gemisi ile ilgili tüm yorumları açık bir şekilde sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Ürünle ilgili yazılı yorumlar kesinlikle önemli fakat, kullanıcıların değerlendirmelerini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek, hatta bizzat işitmek daha da etkili olacaktır. Bu nedenlerle iPhone 7 ve 7 Plus ile ilgili yayınlanan ilk değerlendirme ve inceleme videolarını sizlere sunuyoruz. Sizler bu videoları izleyin ve ürünün nasıl bir telefon olduğuna kendiniz karar verin. Yeni akıllı telefon ile ilgili siz de değerlendirme yapabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan iPhone 7 yorumları formunu kullanarak kullanıcı yorumlarına siz de katkı sunabilirsiniz.

iPhone 7 Yorumları Nasıl?

iPhone 7 yorumları gelmeye başladı. Kullanıcılar yeni telefonun tasarımı hakkında çok büyük yenilikler olmadığını söylüyor. Bu telefonu satın alanlar yeni modeli aldım havası atmakta biraz zorlanacak gibi gözüküyor. Bu telefonda bilindiği gibi kulaklık jakı bulunmuyor. Cihazla ilgili belki de en radikal değişiklik yada yenilik bu diyebiliriz. Ancak bu değişiklik bir sorunu da beraberinde getiriyor. Telefonun şarj girişi ve kulaklık girişi aynı noktadan olduğu için telefonu şarj ederken kablolu kulaklıkla müzik dinlemek artık tarihe karışacak. Eğer bir bluetooth kulaklığınız var ise sorun yok. Eski ve kaliteli kablolu kulaklık sahiplerine Apple’dan bir müjde var. Kutunun içinden bir dönüştürücü jack çıkıyor. Bu jackı kullanarak klasik kulaklıkları bu telefona takabileceksiniz. Cihazın kutu içeriğinde bir şarj cihazı, şarj kablosu, dönüştürücü jack ve telefon bulunuyor. Yeni iPhone suya dayanıklı olarak geliyor. Kamera kalitesi eskisine göre elbette daha iyi. Cihazın home tuşunda radikal bir değişiklik var. Artık home tuşu dokunmatik. Daha derinlemesine bilgi sahibi olmak için videolara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

iPhone 7 yorumları ile ilgili görüş bildirmek ve katkı sağlamak için altta bulunan yorum formunu sizler de kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra sayfamızda yayınlanmaktadır. Yeni amiral gemisi telefonun teknik özelliklerini yakından incelemek, cihazın satış fiyatı hakkında bilgi almak ve inceleme videolarına göz atmak için bu linki tıklayabilirsiniz. Cihaz ile ilgili kullanıcıların yorumlarını merak ediyorsanız yukarıda paylaştığımız videoları incelemeniz yeterli olacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.