Henüz Puan Verilmedi

iPhone 7 Özellikleri Hakkındaki Söylentiler:

iPhone 7 mükemmel bir kamera ile gelecek:

iphone 7 kamera BilgiVersin.com

Yeni Telefon Mükemmel Bir Kamera ile Gelecek

iPhone 7 ile ilgili her geçen gün yeni bir söylenti daha teknoloji dünyasına düşüyor. iPhone 6 ‘nın daha yeni piyasaya sürüldüğü şu dönemde bile söylentilerin önüne geçmek mümkün olmuyor. İlk söylenti kamera ile ilgili. iPhone 6 ile bir önceki modelin kamerası arasında büyük bir fark olmadığını düşünen teknoloji üstatları, 2015 yılında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 7‘nin kamera özelliklerinin oldukça gelişmiş olacağı yönünde düşünceleri var. Son dönemde piyasaya çıkan lensler göz önüne alındığında, iPhone 7 nin 4K fotoğraf yada video kaydetme özelliği ile teknoloji düşkünlerinin beğenisine sunulacağını söylentisi doğru olabilir.

Apple iPhone 7 ismini kullanmayacak:

Yine bir söylentiye göre Apple 2015 yılında piyasaya sürülmesi beklenen yeni nesil akıllı telefonuna iPhone 7 ismini vermeyecek. Bu söylenti eski Apple çalışanları tarafından işletilmekte olan bir blog sitesine dayanıyor. Bu söylentiye ilişkin çok net veriler olmasa da Apple dünyasına yakınlığı ile bilinen bloglarda bu bilginin yer alması oldukça ilginç.

iPhone 7 4.7″ Ekran İle Geliyor:

iphone 7 ekran kaç inç BilgiVersin.com

Ekran En Az 4.7″ Olacak

Apple’ın piyasaya süreceği yeni modeli için aynı bir önceki modelde olduğu gibi 4.7″ ekran kullanacağı söylentileri yayılmaya başladı. Akıllı telefonun ismi ile ilgili başka bir söylenti de, artık S isminin kullanılmayacağı yönünde. Yeni piyasaya sürülecek ürün için 6S isminin yerine direk olarak 7 kullanılacağı söyleniyor. Yeni akıllı telefonun ekranında safir cam kullanılacağı da ayrı bir dedikodu. Söylentiye göre, Apple düşme testlerinde başarı elde ederse yeni telefonlarda safir cam kullanabilir. Kamera kalitesini de arttırmayı hedefleyen şirket yeni iPhone’da kullanacağı yeni lensler ile DSLR fotoğraf makinelerinin kalitesini yakalamayı amaçlıyor. Apple’ın bükülebilir ekran hakkında aldığı patentler ile yeni piyasaya sürecekleri iPhone 7‘nin de bükülebilir ekranlı olacağını söylemek hiç de yanlış olmaz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.