Henüz Puan Verilmedi

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın Detaylı İnceleme Videosu Yayınlandı

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus detaylı inceleme videosu ortaya çıktı. Apple‘ın yeni akıllı telefonları iFixit tarafından söküldü. Tüm parçaları didik edilen yeni akıllı telefonların, tüm özellikleri bu sayede ortaya çıkmış oldu. Apple tarafından 9 Eylül 2015’de tanıtımı yapılan yeni telefonlar, 25 Eylül itibariyle bazı ülkelerde satışa sunulmuştu. Detaylı incelemeleri ile dikkatleri üzerine çeken iFixit tarafından kapakları çıkartılarak içi açılan telefonlar, didik didik incelendi. Telefonun bataryası, ekranı, parmak izi okuyucusu, kamerası ve diğer bütün parçaları çekilen inceleme videosu ortaya çıkmış oldu. Sayfamızda yayınlanan 6S Plus ve iPhone 6S detaylı inceleme videosunu izleyerek Apple‘ın yeni akıllı telefonları ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

detaylı inceleme videosu, bilgiversin.com

iPhone 6S detaylı inceleme videosu yayınlandı

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın RAM ve Bataryası Nasıl?

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus detaylı inceleme videosu bazı detayları da ortaya çıkardı. Telefonların tanıtımı yapıldıktan sonra RAM kapasitesi ile ilgili bazı tereddütler ortaya çıkmıştı. Bazı kaynaklarda telefonun RAM kapasitesinin 1GB olduğu bilgisi yer alıyordu. Ancak detaylı inceleme sayesinde RAM kapasitesinin 2GB olduğu da ortaya çıkmış oldu. Tümleşik batarya ile gelen Apple’ın yeni akıllı telefonlarının içi açılarak gizemini koruyan bataryasına da ulaşıldı. Yapılan incelemede telefonun 6S modelinde 1.715 mAh’lik, 6S Plus modelinde ise 2.750 mAh’lik bir batarya kullanıldığı görülüyor. Bu bilgilere göre telefonun bir önceki modeline göre daha düşük güçte bir batarya ile donatıldığı ortaya çıkmış oldu.

iPhone 6S Plus ve iPhone 6S detaylı inceleme videosu ile Apple‘ın yeni telefonlarının tüm özellikleri ortaya çıkmış oldu. Sizce yeni akıllı telefonlar beklenen ilgiyi görecek mi? Konuyla ilgili görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.