Henüz Puan Verilmedi

iPhone 6S Canlı Yayın

iPhone 6S canlı yayın ile tanıtılıyor. Apple tarafından 9 Eylül 2015 tarihinde 20.00’da ABD / San Francisco’da düzenlenecek etkinlikte iPhone 6s ve iPhone 6s Plus  tanıtılacak. Sayfamızda merakla beklenen bu etkinliği canlı yayın ile izleyebileceksiniz. Apple tutkunları bu akşam gerçekleştirilecek etkinliği dört gözle bekliyordu. Bizde bu meraklı bekleyişi bir nebze olsun azaltmak için etkinliğe ilişkin ilk görüntüleri sizlerle paylaşacağız. Tanıtım etkinliğini izlemek için sayfanın üst bölümünde yer alan video pencerelerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

iPhone 6S ve iPhone 6s Plus Tanıtımı Canlı Yayın’da İzleyin

iPhone 6S ve iPhone 6s Plus tanıtım etkinliğini canlı olarak izlerken telefonların internete sızan özelliklerine göz atabilirsiniz. Sitemizde merakla beklenen yeni telefonların teknik özellikleri ile ilgili detaylar paylaşılmış olup yukarıda yer alan linkleri tıklayarak telefonlar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S canlı yayın izlerken telefonla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.