Henüz Puan Verilmedi

iPad mini 4’e Ait Olduğu Öne Sürülen Görüntüler Yayınlandı:

iPad mini 4 ilk görüntüsü internete sızdı. Apple tarafından 2015 yılının sonbaharında tanıtılması beklenen yeni tablete ait olduğu öne sürülen bir görüntü, video paylaşım sitesi YouTube üzerinden yayınlandı. nowhereelse.fr adlı bir fransız sitesinde yer alan haberde görüntülerin güvenilir bir kaynaktan elde edildiği iddia ediliyor. Yayınlanan iPad mini 4 video görüntüsü sayfamızın üst bölümünde paylaşılmış olup, videoyu izleyerek Apple‘ın yeni tableti ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

YENİ!: iPadmini 4 tanıtıldı.

iPad mini 4, video, ilk kez görüntülendi, bilgiversin.com

iPad mini 4

iPad mini 4 Video Görüntüsü:

iPad mini 4‘e ait olduğu iddia edilen video görüntüsünde yeni tabletin arka kapağı yer alıyor. Ürüne ait detaylı bir bilginin yer almadığı bu video, kısa süre içinde on binlerce kişi tarafından izlendi. Yayınlanan bu video ile yeni tabletin ne zaman tanıtılacağı ve satışa sunulacağı da konuşulmaya başladı. Güvenilir kaynaklara göre yeni tablet 2015 yılının sonbahar aylarında tanıtılacak. Ürünün fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Yayınlanan video derinlemesine incelendiğinde tabletin bu metal arka kapağındaki SIM kart yuvası net bir şekilde görülüyor. Tablet daha önceki modeller ile kıyaslandığında iPad Air 2 modeline olan benzerliğinden söz edilebilir.

iPad mini 4 video görüntüsü ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfamızda yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.