Henüz Puan Verilmedi

inovaLİG 2015, Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı

inovaLİG 2015, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından başlatılan Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programıdır. Bu program sayesinde firmalar hem inovasyon programları bazında yarışmakta hem de mevcut inovasyon kültürlerine de ilave yetkinlikler kazandırmaktadır. Bu yıl ikincisi düzenlenen inovaLİG programı ile Türkiye’de bulunan şirketlerin bu alandaki yetkinlikleri ortaya koyulacak ve liderler belirlenecek.

inovaLİG 2015 Nasıl İşliyor?

inovaLİG 2015‘e kayıt yaptırmış olan şirketler, ilk olarak web sitesi üzerinden yapılacak bir anketi tamamlayacaktır. İlk etapta haftalık / aylık bildirimler ve bu yönde özel olarak hazırlanan eğitim dokümanları katılımcılara sunulacak. Yapılacak konferanslar sayesinde inovaLİG‘e iştirak eden şirketlerin inovasyon yetenekleri arttırılabilecek. Bu aşamanın bitiminde programa iştirak eden şirketlere 100 sayfalık özel bir analiz raporu sunulacak. Yapılacak anketler neticesinde en iyi sonucu alan 250 şirket ilk tura geçiş yapmış olacak. İlk tura geçmeyi başaran şirketlerin raporları inovaLİG jürisi tarafından incelenecek ve 5 kategoride ilk 10 şirket yarı finale katılabilecek. Yarı finale başarıyla kalan şirketler ziyaret edilecek ve değerlendirmeler yapılacak. Bu değerlendirmeler neticesinde her kategoride 5 şirket, inovaLİG 2015 finaline yükselme şansına sahip olacak. Finalde ise tüm kategorilerde ilk 3’e kalan firmalar belirlenecek ve inovaLİG‘in şampiyonu açıklanacak.

inovaLİG 2015’e Nasıl Kayıt Olunur?

inovaLİG 2015’e kayıt yaptırmak için son gün 31 Mayıs 2015 tarihidir. Bu yıl 2.si düzenlenecek programa kayıt yaptırmak isteyen firmalar öncelikle kayıt Online Kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Bu programa katılım ücretsiz olup, program kapsamında şirketlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

inovaLİG 2015 hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm özel sektör şirketleri ve kamu kurumları bu programa kayıt olarak inovasyon yetkinliklerini arttırabilmektedir. Konu hakkında merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.