Impossible – 5 Kg Taşınabilir Elektrikli Bisiklet
Henüz Puan Verilmedi

Bir Elektrikli Bisiklet Sırt Çantasında Taşınır mı?

Evet bir elektrikli bisiklet sırt çantasında taşınır. Eğer o elektrikli bisiklet “Impossible” ise ondan her şeyi beklemek mümkündür. Merkezi Çin’de (Pekin) bulunan Impossible Technology isimli şirket kendi adını taşıyan bir elektrikli bisiklet tasarladı. Bu ürün şimdilerde kickstarter.com isimli proje fonlama sitesinde kendisine yatırım yapacak kişileri arıyor. Tanıtımını yapmış olduğu ürün ile bunu kısa süre içerisinde yakalayacak gibi gözüken Impossible, adı gibi imkansız gözüken tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Impossible sadece 5 Kg ağırlığında ve katlanabilen bir tasarıma sahip. Katlanabilen derken, öyle 1-2 eklem noktasından bahsetmiyoruz. Bu katlanma bildiğiniz katlanmalara pek benzemiyor. Ürün kapalı haliyle bir sırt çantasına kolaylıkla sığabiliyor. Sabah okula giderken çantanıza koyduğunuz ders kitaplarının yanına sıkıştırabilecek kadar katlanan bu elektrikli bisiklet ile okul kampüsü içerisinde gezmek eminim çok keyifli olacaktır. Şirket bu ürünü tasarlarken imkansıza ulaşmayı hedeflemiş. Dünyanın en küçük ve hafif elektrikli bisikletini tasarlamayı hedefleyen Impossible Technology bu amacına ulaşmış gibi gözüküyor.

impossible-elektrikli-bisiklet-BilgiVersin-com

Impossible Açıldıktan Sonraki Görünümü

Öyle bir tasarım yapmışlar ki, taşıma çantasını bisiklet selesi olarak kullanabiliyorsunuz. Disk motorlu bu hafif elektrikli bisiklet On tane 2900mah 10A 3.6V 44.5g pile sahip. Impossible yaklaşık 25 km hızla 45 dakika kullanılabiliyor. Bu performansıyla yaklaşık 30km’lik bir menzile sahip gibi gözüküyor. Ürün şu anda %40 oranında parça kişiselleştirme imkanı sunuyor. Alacakları destekle bu rakamı %60’lara çıkarmayı hedefleyen Impossible Technology gelecekte online satış mağazası üzerinden bu ürüne ait kişiselleştirilmiş parçaların satışını yapmayı hedefliyor.

Neden Impossible?

Elektrikli Scooter (Bisiklet) pazarı son birkaç yıl içerisinde oldukça büyüdü. Tüketiciler için birçok scooter modeli mevcut. Ancak Impossible’ı bunlardan ayıran bazı özellikler mevcut. Neden Impossible sorusuna verilebilecek cevaplar:

1.) Taşınabilirlik
Piyasadaki diğer elektrikli bisikletlere göre taşıması oldukça kolay olan ürün sadece 5 Kg ağırlığında ve katlandığında bir sırt çantasına girebilecek kadar küçük. Park derdiniz yok. Sıranızın altına, odanızın bir köşesine yada çalışma dolabınızın bir köşesine rahatlıkla bırakabilirsiniz.
2.) Yardımcı
Kent yaşamı içerisinde olan insanlar için yaşamı kolaylaştıracak bir ürün. Araba ile yolculuk ederken yaşadığınız trafik stresini bu ürünle ortadan kaldırmanız mümkün.
3.) Esneklik
Impossible diğer elektrikli araçlar gibi sizi şarj ünitesi aramak zorunda bırakmaz. Katlayıp çantanıza koyduğunuz ürünü evinizde, iş yerinizde, okulda yada elektrik prizine ulaşabileceğiniz herhangi bir yerde kolaylıkla şarj edebilirsiniz.
4.) Estetik
Impossible benzersiz harika bir tasarıma sahip. Hem modern hemde teknolojik bir görünüme sahip olan ürün sahip olduğu estetik görünüşüyle herkesin beğenisini kazanıyor.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)