Henüz Puan Verilmedi

HTC Re Grip inceleme Videosu, Teknik Özellikleri ve HTC Re Grip Fiyatı

HTC Re Grip, Barcelona’da yapılan MWC 2015 kongresinde resmi olarak duyuruldu. HTC sporculara yönelik geliştirmiş olduğu bu ürün ile giyilebilir teknoloji pazarına da adım atmış oldu. Bilindiği gibi akıllı bileklikler genellikle sporcu (fitness, vb.) kullanıcılara yönelik bir ürün olarak tasarlanıyor. Gerek özellikleri gerekse fiziksel tasarımında bu hususlara dikkat ediliyor. İşte HTC Re Grip için de tam olarak türünün özelliklerini taşıyor diyebiliriz. Bu akıllı bileklik sahip olduğu 1.8 inç 32 x 160 Piksel PMOLED kavisli ekranı ile mesaj bildirimi, gelen arama ve tarih/saat bilgisini kullanıcıya sunabiliyor. Sayfamızda yer alan HTC Re Grip inceleme videosu izleyerek akıllı bileklikle ilgili detaylı teknik bilgiye sahip olabilirsiniz.

HTC Re Grip Teknik Özellikleri

HTC Re Grip özellikleri aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmektedir.

  • Ekran: 1.8 inç 32 x 160 Piksel PMOLED, 90 ppi ekran
  • Ram: 8MB SRAM
  • Dahili Bellek: 16MB Flash dahili hafıza
  • Uyumluluk: iOS7 veya Android 4.3 ve üstü
  • Pil: 100 mAh
  • GPS Desteği: Var
  • Dayanıklılık: IP57 sertifikalı
  • Sensörler: Sensor Hub, G Sensor (2-16g), Gyro, Compass

HTC Re Grip Fiyatı ve Satış Tarihi

HTC Re Grip fiyatı 200 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu akıllı bilekliğin Türkiye‘de satışa sunulmasının ardından elektronik marketlerde (teknosa, bimeks, vatan, gold, media markt, vb.) ve online satış sitelerinde (n11, hepsiburada, gittigidiyor, sahibinden, vb.) yerini alması beklenmektedir. Akıllı bilekliğin satış tarihi olarak 2015 yılının bahar ayları işaret ediliyor.

HTC Re Grip ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşmak için aşağıda yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

 

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.