Henüz Puan Verilmedi

HTC One M9 Benchmark (Performans) Testi (AnTuTu ve GeekBench) Sonuçları:

HTC One M9 benchmark (performans) testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları yeni amiral gemisi akıllı telefonun tanıtımından sonra en fazla merak edilen konuydu. Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 chipsetli, Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 ve Quad-core 2 GHz Cortex-A57 işlemcili telefon beklentileri karşılayacak mı? yoksa sınıfta mı kalacak. İşte bu soruların cevapları yapılan performans testleri ile geldi. Bilindiği gibi akıllı telefon modelleri için en güvenilir benchmark testi olarak AnTuTu ve GeekBench gösterilmektedir. Biz de HTC One M9 için yapılmış performans testlerini sizler için derledik. Sonuçları kendi gözlerinizle görerek değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

HTC One M9 AnTuTu Performans (Benchmark) Testi Sonuçları:

lg g4 antutu, bilgiversin.com

HTC One M9 AnTuTu Puanı

HTC One M9 AnTuTu testi ile ilgili sayfanın üst bölümünde bir video paylaştık. Bu test videosunu izleyerek yeni akıllı telefonun performansıyla ilgili değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında GSMArena tarafından yapılmış karşılaştırmalı HTC One M9 AnTuTu benchmark sonuçlarına ilişkin ekran görüntüsü de üst tarafta yer almaktadır. Bu sonuçlar incelendiğinde One M9‘un rakibi Galaxy S6‘nın hemen ardından geldiği görülüyor. 50.000 puanın üzerine çıkan HTC One M9‘un bu puan ile ezeli rakibini geride bırakamadığı anlaşılıyor.

HTC One M9 GeekBench 3 Performans (Benchmark) Testi Sonuçları:

HTC One M9 GeekBench 3 testi ile ilgili YouTube’da yayınlanan ve yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda yeni akıllı telefonun Galaxy S6, iPhone 6, LG G4 ve Galaxy Note 4 ile kıyaslaması yer almaktadır. GeekBench 3 testinde ilk olarak Single-Core puanları değerlendiriliyor. Bu değerlendirmede One M9‘ün rakipleri karşısında oldukça zorlandığını görüyoruz. Single-Core testinde ne yazık ki telefonumuz 3. oluyor. İkinci olarak Multi-Core testine tabi tutulan telefonumuz bu sefer biraz daha iyi bir performans gösteriyor ve 2.sırada kendisine yer bulmayı başarıyor.

HTC One M9 benchmark (performans) testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.