HTC One M10 Ne Zaman Gelecek, Özellikleri Nasıl Olacak?
Henüz Puan Verilmedi

HTC One M10 Ne Zaman Gelecek?

HTC One M10 hakkında dedikodular yavaş yavaş ortaya çıkamaya başladı. HTC‘nin yeni amiral gemisi koltuğuna oturacak olan One M10‘un 2016 yılının ilk yarısında satışa sunulabileceği belirtiliyor. HTC tarafından satışa sunulan ürünler ülkemizde beğenilse de, diğer lider markalar ile boy ölçüşebilecek kadar yüksek bir satış grafiğine henüz sahip değil. Ancak yeni amiral gemisi ile pazara oldukça agresif girmeye hazırlanan HTC‘nin üstün özelliklere sahip bir One M10 ile herkese ters köşe yapması bekleniyor. Bu söylentiler beklentileri elbette çok yükseltecek. Bakalım gerçekten de karşımıza böyle bir telefon mu çıkacak hep birlikte göreceğiz.

HTC One M10 Özellikleri Nasıl Olacak?

HTC One M10‘un ne zaman satışa sunulacağı yönündeki haberler dışında, telefonun özellikleri ile ilgili beklentiler ve dedikodular da şu aralar sıkça dile getirilir oldu. Resmi olarak doğrulanmasa da telefona ait bazı bilgiler sızıntı haberleri ile ün yapmış web siteleri tarafından yayınlandı. Bu haberlere göre HTC One M10, kimsenin hayır diyemeyeceği üstün donanımı ile dikkat çekecek. 27 MegaPiksel’lik bir ana kameraya sahip olacağı söylenen telefonda, Qualcomm Snapdragon 820 chipset kullanılacağı belirtiliyor. 4 GB RAM ve 64 / 128 GB dahili bellek kapasitesine sahip olması beklenen HTC One M10‘un işletim sisteminin ise Android 6.0 Marshmallow olacağı söyleniyor. Bir diğer söylentiye göre ise, telefonun kod adı farklı olacak. HTC O2 isminin ön plana çıktığı ve markanın yeni bir model adı ile yoluna devam edebileceği söyleniyor.

HTC One M10 hakkındaki haberler ile ilgili düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınız için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.