Henüz Puan Verilmedi

Hopi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hopi nedir? sorusu şu aralar sıkça sorulur oldu. Boyner Grup tarafından hayata geçirilen bu başarılı proje, grup altında faaliyet gösteren BNR Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirildi. Giyim, teknoloji, seyahat, gıda ve daha birçok alanda faaliyetlerini sürdüren lider şirketlerle işbirliği yapan Boyner Grup, müşterilerine avantajlı bir alışveriş keyfi yaşatıyor. Hopi‘yi kullanmak isteyen müşteriler akıllı telefonlarına indirecekleri bir yazılım ile avantajlı alışveriş yapmaya başlıyor. Sayfamızın üst bölümünde yer alan tanıtıcı videoyu izleyerek “hopi nedir” sorusuna net bir yanıt almanız mümkün. Aşağıda ise bu sistemin nasıl çalıştığına dair özet bilgi yer almaktadır.

Hopi Nedir? Paracıklar Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Hopi nedir? sorusuna yanıt bulduktan sonra aklımıza gelen bir diğer soru ise meşhur paracık sistemi nedirnasıl işliyor? Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre uygulamayı akıllı telefonlarına indirerek kullanmaya başlayan müşteriler yaptıkları alışverişlerde ödül olarak paracık kazanmaktadır. 1 paracık, 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Uygulama yüklendikten sonra sahip olduğunuz hopi kimliğini alışveriş esnasında kasiyere göstermeniz halinde o alışverişten paracık kazanıyorsunuz. Uygulama ekranında yer alan menülerden birikmiş olan hediye paralarınızı görebilmeniz mümkün. Yukarıda bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza yükleyebilmeniz için gereken indirme linkleri paylaşılmıştır. Cep telefonunuzun işletim sistemine uygun linki tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Hopi nedir? sorusuna kısaca yanıt vermeye çalıştık. Sizce Boyner Grup, bu yeni alışveriş sistemi ile başarıyı yakalayabilir mi? Kullanıcıların ilk etapta büyük ilgi gösterdiği bu sistemin geleceğini nasıl görüyorsunuz? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.