Henüz Puan Verilmedi

Microsoft HoloLens ile Minecraft, E3 2015 Oyun Fuarında 3D Hologram’a Dönüştürüldü

Microsoft tarafından geliştirilen HoloLens ile Minecraft adlı oyun E3 2015 oyun fuarında 3D holograma dönüştürüldü. Sanal gerçekliği bir adım öteye taşıyan ve arttırılmış gerçeklik (augmented reality) teknolojisi ile holographic / hologram görüntü sunan HoloLens, Los Angeles’ta yapılan oyun fuarında hakkındaki olumsuz söylentileri boşa çıkardı. Sayfamızda da yayınlanan görüntülerde sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak Minecraft deneyimi yaşamanın ne denli eğlenceli olduğunu görmeniz mümkün.

microsoft hololens, minecraft, 3d hologram, sanal gerçeklik, bilgiversin.com

Microsoft HoloLens ile Minecraft 3D Hologram Deneyimi

Microsoft HoloLens ile Minecraft Oynamak

HoloLens ile Minecraft’ı 3D hologram olarak oynamanın tadına varmak için bir süre daha beklememiz gerekecek. Her ne kadar Microsoft tarafından böylesine etkileyici bir gösteri yapılmış olsa da ürünün ne zaman satışa sunulacağına yönelik henüz resmi bir bilgi paylaşılmış değil. Ürünle ilgili yapılan etkileyici sunumda sanal gerçeklik gözlüğünü takan oyuncu hem el hareketleri hemde ses komutları ile oyunu istediği gibi yönetebiliyor. Farklı bakış açılarından 3D görüntü sunan gözlüğü kullanarak binaların içine yada yer altına bakabilmeniz mümkün. Oyun meraklıları bu cihaz sayesinde eşsiz deneyimler yaşayacak. Umarız şirket ürünü son kullanıcılar için kısa süre içinde hazır hale getirir.

HoloLens ile Minecraft’ı 3D hologram olarak oynamanın keyfine varmaya hazır mısınız? Sizce bu sanal gerçeklik gözlüğü oyun sektörünün lokomotifi mi olacak yoksa rakipleri karşısında ağır bir yenilgi mi alacak? Konu hakkındaki görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.