Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV A101’de
Henüz Puan Verilmedi

Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV İncelemesi

Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV, A101 mağazalarında 7 Nisan 2016 Perşembe gününden itibaren avantajlı bir fiyatla satışa sunuluyor. Bu televizyonun teknik özelliklerine yakından baktığımızda ürünün 43 inç’lik (109cm) bir 4K Ultra HD bir panele sahip olduğunu görüyoruz. 3D (3 Boyutlu) özelliği bulunmayan bu televizyonun en dikkat çekici tarafı ise oldukça ince bir forma sahip slim tasarımı. Televizyonun dış dünya ile bağlantısını sağlayan Scart, HDMI, USB ve VGA bağlantıları da mevcut. Bu TV’yi internete bağlamanız için kablolu bir modeme ihtiyaç var. Sadece kablolu (Wi-Fi bağlantı seçeneği ne yazık ki yok) olarak internete bağlanabilen TV’nin Smart TV özelliğini de bu sayede daha etkin bir şekilde kullanmanız mümkün. Hi-Level markalı TV’ler ülkemizde VESTEL servis güvencesinde satışa sunulmaktadır. Sayfamızda Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV inceleme videosu bulunmamaktadır. Ürünün detaylı teknik özellikleri hakkında bilgi almak ve fiyatı/garanti hususlarına göz atmak için ilerleyen satırlara bakabilirsiniz.

Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV Teknik Özellikleri Nasıl?

Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV özellikleri ile ilgili bilgiler aşağıda listelenmiştir.

 • Ekran Boyutu: 43 inç – 109 cm
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD
 • 3 Boyut (3D): Yok
 • SCART: Var – 1 adet Scart Girişi
 • HDMI: Var – 2 adet
 • USB: Var – 2 adet
 • Ethernet: Var – RJ45
 • VGA: Var – PC/Laptop bağlantısı için. Televizyonu monitor gibi kullanabilirsiniz.
 • Wi-Fi: Yok – Sadece kablolu bağlantı seçeneği bulunmaktadır
 • Smart TV: Var
 • Dahili Uydu Alıcı: Var – Ekstra uydu alıcı ihtiyacınız yok
 • Garanti: VESTEL servis güvencesinde

Hi-Level 43UHL900 43″ UHD Smart SLIM LED TV A101 Fiyatı Nedir? Garantisi Var mı?

Hi-Level 43UHL900 A101 fiyatı ile ilgili yaptığımız incelemede ürünün A101 mağazalarında kampanya kapsamında 1.399TL’den satışa sunulduğu anlaşılmaktadır. Hi-Level markalı televizyonlar ülkemizde Vestel garantisi altında olup, tüm Türkiye çapındaki VESTEL teknik servislerinden bu televizyon için faydalanmanız mümkün. Çeşitli kaynaklarda kurulumu sizin gerçekleştirebileceğiniz belirtilse de bizden tavsiye bir miktar servis ücreti ödeyerek yetkili servise kurulum yaptırmak. 0850 222 41 23 numaralı Vestel iletişim merkezini arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hi-Level 43UHL900, teknik özellikleri, incelemesi ve satış fiyatı ile ilgili fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın hemen altında bulunan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra sayfamızda yayınlanacaktır.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

 1. Özgür Bozbaş Cevapla

  Bu tv yi almak istiyorum ancak emin olamadım ne kadar güvenilir çok özelliği olan bir tv aramıyorum babam hdiye deceğim sadece lcd olsun görünüt iyi olsun diğer özellikler çok önemli değil ama alıp da mahçup olmak istemiyorum

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.