Henüz Puan Verilmedi

Gyroscope ile Kişisel Online Derginizi Yaratabilirsiniz:

Anand Sharma adlı bir web tasarımcı ilkbahar aylarında doktoruna gider. Doktoru, D vitamini eksiği olduğunu söyler ve bu durum Anand Sharma’yı endişelendirir. İşte her şey bununla başladı. Başarılı web tasarımcı bu endişesini ortadan kaldırmak için sıkı bir çalışma içerisine girdi ve kendisi hakkındaki her şeyi izleyen ve bunu online olarak sunan bir web sayfası tasarladı. Gyroscope isimli bir servis sayesinde kurulan bu online dergi ile uyku, kalp hızı, koşular, yürüyüşler, sosyal medya fotoğrafları, mekan ziyaretleri, yemekler kısacası hayatına dair özel birçok veriyi tek bir merkezden yöneten ve bunları bir web sitesi üzerinden servis eden bir yapı oluşturdu.

gyroscope online kişisel dergi Anand Sharma BilgiVersin.com

Anand Sharma’nın Aprilzero Adlı Web Sitesi

Anand Sharma’nın Gyroscope isimli proje ile oluşturduğu web sayfası APRILZERO oldukça detaylı veriler içeriyor. Kendisi için oluşturduğu bu kişisel online dergi temel olarak 3 bölümden oluşuyor. Sport, Explorer ve Journal sayfaları ile kişisel verilerini paylaşan Sharma, bu projeyi sadece kendisi için tasarlamamış. Gyroscope üzerinden facebook hesapları ile üye olan kullanıcılar bu hizmetten faydalanabilecek.

Sharma kendi web sayfasında paylaşmış olduğu verilerin bir kısmını iPhone uygulamaları ile toplayarak sisteme otomatik olarak giriyor. Buna ilave olarak kan testlerine ait sonuçları, da sisteme giren Sharma bu sayede ziyaret ettiği mekanlar, yaptığı koşular ve yürüyüşler, paylaştığı instagram fotoğrafları  ve daha birçok veriyi takipçileri ile paylaşmış oluyor.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.