Henüz Puan Verilmedi

GTA Online Heists DLC PlayStation ve Xbox için Hazır

GTA Online Heists (Grand Theft Auto Online Heists) Rockstar Games tarafından DLC (indirilebilir içerik) olarak yayınlandı. Büyük bir merakla beklenen DLC, ile oyuncular Los Santos ve Blaine County’de başarılı bir soygun yapabilmek için bilgisayar ve sistemleri ve güvenlik kameralarını alt etmeye çalışacak.

GTA Online Heists, GTA Online dünyasının bir parçası olanlar için ücretsiz olarak kullanılabilir durumda. Oyuncular toplam 20 bölümden oluşan oyunda her bölümü dört oyunculu bir ekip ile yaklaşık 20 saat süre ile oynayabilecek. Oyunun en güzel taraflarından biri de bölümü farklı bir strateji ve rolle yeniden oynayabiliyorsunuz.

gta online heists, trailer, fragmanı, izle, Grand Theft Auto Online Heists, bilgiversin.com

GTA Online Heists – Grand Theft Auto Online Heists

Grand Theft Auto Online Heists DLC

Grand Theft Auto Online Heists, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One oyun platformları için artık kullanılabilir durumda. Ne yazık ki, PC için destek henüz mevcut değil. Oyuncular tarafından birçok DLC’nin indirildikten sonra GTA Online ile bağlantı sorunları yaşadığı bildirilirken, Rockstar Games bunları düzeltmek için çalıştığını duyurdu. Sayfamızda yayınlanan GTA Online Heists fragmanı videosu izleyerek yeni oyun ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.