Henüz Puan Verilmedi

GoSmart A101’de Satışa Sunuluyor

GoSmart ürünleri A101‘de 15 Eylül 2016 Perşembe gününden itibaren satışa sunuluyor. Taşınabilir şarj cihazı, kablosuz mouse, çift girişli USB bellek, selfie çubuğu, ikili araç şarjı, HDMI kablo, çoklu ev ve seyahat şarjı, pratik telefon ve navigasyon tutucu ve kulaklık çeşitleri ile oldukça fazla ürün mağazada satışa sunulacak. Ürünlerin fiyatları oldukça cazip. Sayfamızda bu ürünler ile ilgili inceleme videosu ve kutu açılımı videoları paylaşılmıştır. GoSmart markalı ürünlerden daha önce satın alan kullanıcılar bu ürünler ile ilgili yorumlarını videolarda takipçileri ile paylaşıyor.

GoSmart Taşınabilir Şarj Cihazı, Kablosuz Mouse, Çift Girişli USB Bellek, Selfie Çubuğu, İkili Araç Şarjı, HDMI Kablo, Pratik Telefon Tutucu, Kulaklık

GoSmart ürünlerine yakından baktığımızda oldukça hesaplı fiyatları ile dikkat çekiyor. A101‘de 15 Eylül 2016 Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak olan bu cihazların fiyatları aşağıda listelenmiştir. Cihazları farklı marka birçok cihazla birlikte kullanmanız mümkün. Uyumluluk konusunda sorun yaşamayacağınız bu ürünler pahalı birçok markanın size verdiğini fazlasıyla karşılayacaktır. (Not: Yukarıdaki videoda belirtilen hediyeler, videoyu hazırlayan YouTube kanalı tarafından sunulmaktadır, bizimle ilgisi bulunmamaktadır.)

 • Taşınabilir Şarj Cihazı: 4400 mAh (16.95TL), 7800 mAh (26.95TL), 10400 mAh (34.95TL)
 • Kablosuz Mouse: Kırmızı, Mavi, Beyaz (9.95TL)
 • Çift Girişli USB Bellek: 32GB OTG destekli (19.95TL)
 • Selfie Çubuğu: muhtelif renklerde (4.95TL)
 • İkili Araç Şarjı: USB çıkışlı (4.95TL)
 • HDMI Kablo: siyah (4.95TL)
 • Çoklu Ev ve Seyahat Şarjı: iPhone, Samsung USB uyumlu (4.95TL)
 • Pratik Telefon Tutucu: (4.95TL)
 • Navigasyon Cihazı Tutucu: (4.95TL)
 • Kulaklık Çeşitleri: yeşil, kırmızı, mavi (4.95TL)

GoSmart ürünlerinin fiyatı ve özellikleri hakkındaki yorumlarınızı altta yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları diğer ziyaretçilerimiz için büyük önem arz etmektedir.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 4 yorum var.

 1. StarkJon Cevapla

  Sailorserkan gibi bende aynı sorunla karşılaştım. A101 den aldığım 32 GB flasbellek’i önce FAt32 olarak formatladım. Sonrasında kopyalama işlemini çok yavaş gerçekleştirdi. Bir daha NTFS olarak formatladım. Çok az miktarda kopyalama hızında değişiklik oldu. Bir daha bilgisayarıma taktıdığımda disk yazmaya karşı korumalı hatası vermeye başladı. Ben de satın aldığım ürünü iade ettim. B

 2. Sailorserkan Cevapla

  A101 den Gosmart 32GB flash bellek aldım, ilk yüklemeyi yaptım sonra bir daha bir şey yükleyemedim, yükleme ve silme işlemi yaptığım zaman disk yazmaya karşı korumalı uyarısı veriyor, biçimlendirmede yapılamıyor bu yüzden.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.