Google Street View Android ve iOS Sürümü Çıktı!
Henüz Puan Verilmedi

Google Street View Android ve iOS İşletim Sistemli Mobil Cihazlara Yüklenebilecek

Google Street View Android ve iOS sürümü nihayet çıktı. Google‘ın popüler servislerinden Haritalar’ın bir parçası olan uygulama bilgisayarlara yüklenen uygulama ve web tarayıcılar ile zaten kullanılabiliyordu. Ancak mobil cihazlarda bu uygulamayı kullanmak ne yazık ki bu zamana kadar mümkün değildi. Türkiye ve diğer birçok ülkenin cadde ve sokaklarını bu uygulama sayesinde panaromik fotoğraflar ile gezmek mümkün. Üstelik yeni Google Street View cep telefonu uygulaması sadece caddelerde sanal gezinti yapmanızı değil, uygulama ile birlikte gelen Photo Sphere Camera yazılımı kendi panaromik fotoğraflarınızı sisteme eklemenize de imkan veriyor.

Google Street View, Android ve iOS Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Google Street View uygulamasını Android ve iOS (iPhone, iPad) işletim sistemli mobil cihazlarına indirip kurmak isteyen kullanıcılar aşağıda paylaşmış olduğumuz linkleri kullanabilirler.

Google Street View Android ve iOS (iPhone, iPad) sürümü uygulamalarını mobil cihazlarına indirip, kuran kullanıcılar, cadde sokak ve yolları sanal olarak gezebildiği gibi uygulamaya entegre edilmiş Photo Sphere Camera eklentisi ile servisin daha da gelişmesine katkı sağlayabilecek. Bu sayede uygulamanın kısa süre içinde yaygınlaşacağı tahmin ediliyor. Sizde yukarıdaki linkleri kullanarak akıllı telefonunuza yada tabletinize bu uygulamayı kurabilir ve gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Konu ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz. Bunun için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

 

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.