Google Nik Collection Fotoğraf Yazılımı Bedava Oldu
Henüz Puan Verilmedi

Google Nik Collection Artık Bedava

Nik Collection adlı 150 dolarlık profesyonel fotoğraf yazılımı, Google tarafından yapılan açıklamaya göre artık bedava. Fotoğraf meraklıları bu yazılımı resmi web sayfasından indirerek bilgisayarlarına kurabilirler. Google bu yazılımı satın almadan önce fiyatı 500 dolardı. Ancak dünya devi satın aldıktan sonra bu yazılıma 150 dolara sahip olabiliyordunuz. Şimdi ise tamamen ücretsiz. Almanya merkezli bir yazılım şirketi tarafından geliştirilen uygulamayı hem MAC hemde PC kullanıcıları bilgisayarlarına yükleyebiliyor ve Photoshop yazılımı ile tümleşik olarak çalışıyor. Yazılım Mac OS ve Microsoft Windows uyumlu olarak çalışıyor. Altta yer alan videoda bu yazılımı kullanarak yapılmış bir fotoğraf düzenlemesi örneği bulunmaktadır.

Google Nik Collection Ücretsiz/Bedava İndir

Nik Collection adlı 150 dolarlık profesyonel fotoğraf yazılımını bedava/ücretsiz indirmek için ürünün resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Bu yazılım ile birlikte toplam yedi tane eklentiye de sahip oluyorsunuz. Analog Efex ProColor Efex ProSilver Efex ProVivezaHDR Efex ProSharpener Pro ve Dfine adlı eklentileri kullanarak çektiğiniz fotoğraflara profesyonel dokunuşlar yapmanız mümkün. Bu eklentileri nasıl kullanabileceğinize ilişkin ders niteliğindeki video anlatımlara bu adresten ulaşmanız mümkün. Yazılım ile ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.

MAC Kullanıcıları:

  • Uyumluluk: Mac® OS X 10.7.5 ile 10.10 arası
  • Adobe Photoshop CS4 (HDR Efex Pro 2 için CS5) ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası
  • Apple® Aperture® 3.1 veya sonrası

Microsoft Windows Kullanıcıları:

  • Windows Vista®, Windows 7, Windows 8
  • Adobe Photoshop CS4 ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası

Nik Collection isimli profesyonel fotoğraf yazılımı bilgisayarınızda grafik işlemciniz ile uyumlu (GPU Uyumluluğu) olarak çalışmaktadır. Bu ve diğer hususlar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için atta yer alan kaynak linkine göz atabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz hususlar ve düşüncelerinizi iletmek için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.