Henüz Puan Verilmedi

2015 Google Nexus Etkinliği – 29 Eylül 2015

Google Nexus 2015 Event (etkinliği), 29 Eylül 2015’de, Türkiye saati ile 18:30’da başlıyor. Google bu etkinlikte yeni Nexus telefonlarını tanıtacak. LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P‘nin resmen görücüye çıkacağı bu etkinlik ABD/San Francisco’da gerçekleştirilecek. Yeni akıllı telefonlar dışında Chromecast’in son hali de karşımızda olacak. Kısa bir süre önce Android işletim sisteminin son versiyonu olan Android 6.0 Marshmallow’u tanıtan Google, yeni telefonlarında işletim sisteminin bu son versiyonunu kullanacak. Sayfamızın üst bölümünde Google Nexus 2015 Event canlı yayın videosu yer almaktadır. Cnet.com tarafından sağlanan Google 2015 Nexus Event Live Show ile etkinliği canlı izle, hiçbir detayı kaçırma.

Google Nexus 2015’de Hangi Ürünler Tanıtılacak?

Google 2015 Nexus Event ile LG Nexus 5X, Huawei Nexus 6P ve Chromecast’in yeni hali resmen tanıtılmış olacak. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışacak yeni telefonlarda kablosuz şarj desteği, USB type-c bağlantısı ve parmak izi okuyucu da olacak. Etkinlik sona erer ermez ürünler ABD, İngiltere, Kore, İrlanda ve Japonya’da ön siparişle satışa sunulacak. Ürünlerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Yenilikleri ilk bilen sen olmak istiyorsan etkinliği canlı izle.

Google Nexus 2015 etkinliğini canlı izlemek için 29 Eylül’de Türkiye saati ile 18:30’da sayfamızda olmanız yeterli. Üst bölümde yer alacak olan canlı yayın sırasında, düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.