Google Mülteci Ve Göçmen Krizi Bağış Kampanyası Başlattı
Henüz Puan Verilmedi

Google Bağış Kampanyası Başlattı

Google mülteci ve göçmen krizi bağış kampanyası‘nı ana sayfaya yerleştirdiği bir link ile duyurdu. Yapılan açıklamaya göre yapacağınız yardım tutarı kadar Google‘da katkıda bulunacak. Dünya devi bununla da kalmadı ve başlangıç olarak yardım kampanyalarında başı çeken bazı kuruluşlara 1 Milyon Euro tutarında bağış yaptı. Sınır Tanımayan Doktorlar, Uluslararası Kurtarma Komitesi, Çocukları Kurtarın Vakfı ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne başlangıç yardımı yapan Google, tüm dünyadan toplayacağı bağışa bir o kadar da kendisi katkıda bulunacak.

Google Bağış Kampanyasına Katkı Yap

Google Mülteci Ve Göçmen Krizi Bağış Kampanyası’na Nasıl Bağışta Bulunabilirsiniz?

Google mülteci ve göçmen krizi bağış kampanyası‘na katkıda bulunmak isteyenler linki tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirler. Ulaştığınız sayfada yer alan ‘Bağış Yap‘ butonunu tıklamanız durumunda 5TL, 10TL, 50TL, 100TL ve 500TL bağış tutarlarından birini seçmeniz gerekmektedir. Bu tutarlardan herhangi birini seçtiğinizde ise Google Cüzdan hesabınız üzerinden ödeme gerçekleştirilmektedir. Eğer Google Cüzdan hesabınız yok ise öncelikle bazı temel bilgilerinizi girmeniz, sonrasında ise ödeme için kullanacağınız kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekecektir.

Google mülteci ve göçmen krizi bağış kampanyası‘na bağışta bulunarak tüm dünyanın üzüntü içerisinde izlediği insanlık dramının bir nebze olsun azalmasına katkı sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm hususlar bağış kampanyası sayfasında detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.