Henüz Puan Verilmedi

Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı (28-29 Mayıs) San Francisco’da Yapılıyor

Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı, ABD / San Francisco’da 28-29 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Geçtiğimiz yapılan etkinlikle ilgili video sayfamızın üst bölümünde yayınlanmıştır. Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı canlı izlemek için aşağıda yer alan ekranı kullanabilirsiniz. Be ekranda canlı video beslemeleri ve Google Developers‘ın sosyal medya paylaşımları gerçek zamanlı olarak yayınlanacaktır.

Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı Etkinlik Takvimi:

Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı 28-29 Mayıs tarihleri arasında icra edilecek. Bu etkinliğe ilişkin etkinlik takvimine ulaşmak için tıklayınız. Linkte yer alan etkinlik takviminde 28 Mayıs ve 29 Mayıs’ta yapılacak konuşma, sunum ve canlı yayın etkinliklerini ilişkin detaylı bilgi paylaşımı yapılmıştır. Sosyal medya üzerinden bu konferansa ilişkin bilgileri takip etmek yada paylaşımda bulunmak isteyen kullanıcılar #io15 etiketini kullanabilirler.

Google I/O 2015 Geliştirici Konferansı ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce etkinlik takviminde yer alan konulardan hangisi geliştiriciler tarafından ilgi ile izlenecek? Bu konu hakkındaki paylaşımlarınızı aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.