Henüz Puan Verilmedi

Google Earth Pro Ücretsiz Oldu, Gelişmiş Özellikler İçin indir ve Kullan

Google Earth Pro ücretsiz olarak indirmek ve kullanmak artık mümkün. Şimdiye kadar bu uygulamasını ücretli olarak hizmet sunan Google, artık ücretsiz olarak hizmet verecek. 399 dolar olarak kullanıcılardan tahsil edilen aylık abonelik bedeli artık alınmayacak. Böylelikle ekstra özellikleri bulunan Google Earth Pro ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecek.

Google Earth Pro Ücretsiz Sürümü Nasıl İndiriliyor? Lisans Nasıl Alınıyor? Nasıl Kayıt Olunur?

Google‘ın ücretsiz Earth sürümünü kullanabilmeniz için tabii ki öncelikle indirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak bu sürüm indirmeden önce kullanım için bir lisans anahtarı edinmeniz ve kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Google Earth Pro ücretsiz lisans anahtarı edinmek için linki tıklayarak ulaşacağınız formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda yer alan bilgileri doldurduktan sonra Google, e-posta adresinize lisans anahtarı bilgisi içeren bir posta gönderecektir. Halihazırda Pro sürümünü kullanan abonelerin, lisans süreleri otomatik olarak uzatılmış, dolayısı ile onların ekstra bir işlem yapmalarına gerek yok. Ancak yeni aboneler Earth Pro‘yu kullanabilmek için lisans anahtarı temin etmeleri gerekmektedir.

Lisans anahtarı‘nı temin eden kullanıcıların bu anahtarı kaydettirmeleri için bir işlem daha yapmaları gerekmektedir. Google Earth Pro kaydolma linkini tıklayarak ulaşacakları sayfada yer alan formu doldurarak “Assign Username” butonunu tıklamaları durumunda kayıt işlemi başarıyla gerçekleştirilecektir. Bu adımları başarıyla tamamladıktan sonra ücretsiz sürümü artık indirerek kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Google Earth Pro Özellikleri ve Normal Sürümü Kıyaslaması

Google Earth Pro, normal sürümüne göre bazı gelişmiş özellikler ile gelmektedir. Bu özellikler arasında başlıcaları:

  • Gelişmiş ölçümler
  • Yüksek çözünürlükte yazdırma
  • Özel Pro veri katmanları
  • E-tablo İçe Aktarma
  • Coğrafi Bilgi Sistemi İçe Aktarma
  • Movie-Maker

olarak belirtilmektedir.Gelişmiş ölçümler ve yüksek çözünürlükteki hizmetleri ile pro sürümü, profesyonel anlamda hizmet sunan kişi ve kuruluşların ihtiyacına büyük ölçüde cevap vermektedir. Geçmiş dönemlerde bu sürümü ücretli olarak kullanan abonelerin ödedikleri ücrete bakacak olduğumuzda hizmetin ücretsiz yapılmasının ne denli önemli bir adım olduğu daha iyi anlaşılmaktadır. Sayfamızda yer alan tanıtım videosu‘nu izleyerek Pro sürümü ile ilgili gelişmiş özellikleri inceleyebilir ve bu ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.