Henüz Puan Verilmedi

God of War III Remastered PS4’e 14 Temmuz’da Geliyor

God of War III Remastered oyunu 2015 yılı 14 Temmuz’unda PS4 (PlayStation 4) için geliyor. Oyun çevreleri tarafından en başarılı aksiyon oyunu olarak nitelendirilen bu oyun, yüksek görüntü kalitesinde (HD – High Definition) PS4 konsolu için Temmuz’da hazır olacak. Geçtiğimiz günlerde PlayStation YouTube kanalında yayınlanan God of War III Remastered fragmanı oldukça ilgi çekti. Bir kaç gün içinde yüz binlerce kez izlenen bu fragmanı sayfamızda izleyebilirsiniz.

god of war 3 remastered, fragman, trailer, fiyatı, bilgiversin.com

God of War III Remastered

God of War III Remastered PS4 Fiyatı ve Detaylar

God of War III Remastered PS4 fiyatı 39,99 $ olacak ve 14 Temmuz 2015’de oyun severlerin beğenisine sunulacak. 1080p çözünürlük ve 60 fps kalitesinde olan oyun PlayStation 4 meraklılarına yüksek kalitede görüntü vaat ediyor. Bu yüksek görüntü kalitesi oyunda yer alan ögelerin her detayını en ince ayrıntısına kadar gözler önüne serecek. PS3 versiyonuna nazaran oldukça yüksek görüntü kalitesi sunan bu yeni sürümün Türkçe altyazı seçeneği ile satışa sunulması bekleniyor.

God of War III Remastered PS4 fragmanı, fiyatı ve diğer detaylar ile ilgili fikirlerinizi, merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfamızın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.