5/5 (1)

GM 5 Plus Oyun Performansı, Fifa 2016 ve Need For Speed No Limits ile Denendi

GM 5 Plus oyun performansı acaba nasıl? General Mobile‘ın yeni amiral gemisi oyun meraklılarına acaba istediklerini verebilecek mi? Satışa sunulur sunulmaz yeni telefonun bu performansı da denendi. Testlerde Fifa 2016 ve Need For Speed No Limits kullanıldı. Qualcomm Snapdragon 617 chipseti ve 8 çekirdekli işlemcisiyle GM 5 Plus, kendisinden bekleneni veriyor gibi gözüküyor. 3 GB LPDDR3 RAM kapasitesi ve Adreno 405 grafik işlemcisi ile bu telefonda oyun oynamak oldukça keyifli olacak gibi gözüküyor. Popüler video paylaşım sitesi YouTube’da yayınlanan video, telefonun oyunlarda göstermiş olduğu performansın beğenildiği açıkça görülüyor. Sayfamızda da paylaşmış olduğumuz bu videoya göz atarak siz de bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

GM 5 Plus Oyun ve AnTuTu Performansı Nasıl?

GM 5 Plus oyun performansının yanı sıra AnTuTu testi puanı da merak konusu. GM 5 Plus AnTuTu testi sonuçlarına baktığımızda telefonun 37.031 puan aldığını görüyoruz. Telefonun aldığı AnTuTu test puanının detaylarına baktığımızda; 3D puanı 7.500, kullanıcı deneyimi puanı 12.000, işlemci puanı 11.300, RAM puanının 5.300 olduğunu görmekteyiz. Bu telefonu almak konusunda kararsız olan ve bu tip testlere önem verenler için test videolarını sayfamızda paylaşıyoruz. Ancak şunu unutmayın ki, bu telefon 1.000 TL altı fiyat etiketine sahip tam bir fiyat/performans cihazıdır. Dev teknoloji markalarının amiral gemileri ile bu telefonu kıyaslarken biraz insaflı olmanızı öneririz. Bu telefonla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için altta linkleri bulunan sayfalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

GM 5 Plus oyun ve AnTuTu testi hakkındaki fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bize iletebilirsiniz. Mesajlarınızı iletmek için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.