Henüz Puan Verilmedi

GM 5 Plus Kutu Açılımı ve İlk Bakış

GM 5 Plus kutu açılımı videosu sayfamızın üst bölümünde paylaşılmıştır. Ceplik.Com tarafından hazırlanan videoda ürünün kutu içeriğini görebilirsiniz. Telefon, turbo şarj adaptörü, MicroUSB’den USB Type-C çevirici, kulaklık ve 2 adet USB kablo çıkıyor. Telefonun detaylı teknik özelliklerine göz atmak için bu linki tıklayabilirsiniz. Videoda da görüldüğü gibi kutudan cam filmi yada kılıf çıkmıyor. Ancak satın aldığınız bayi yada mağaza size bunu hediye edebilir, ücret karşılığında satabilir.

GM 5 Plus’a Nasıl Format Atılır?

GM 5 Plus‘a nasıl format atılır? Bu telefona format atmak için işletim sistemi üzerinden yazılımsal olarak format atabileceğiniz gibi donanımsal olarak format atmak da mümkün. Yazılımsal format için Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fab. Verilerini Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her şeyi Sil seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmeniz durumunda telefonunuz kutusundan çıktığı ilk ana geri dönecektir. Formatlama esnasında cihaza müdahale etmeyin. Ve minimum %25 şarj olmasına dikkat edin. Eğer şarj seviyesi yeterli değilse telefonu şarja takınız. Telefonu donanımsal olarak formatlamak için, cihaz kapalıyken ses açma ve cihaz kaptma/açma tuşuna aynı anda basın. Ekranda android logosunu görene kadar tuşları basılı tutunuz. Ekrana komut yok yazısı geldiğinde kurtarma moduna geçmek için, güç tuşuna basarken ses açma tuşuna bir defa basınız. Ekrana gelen menüde gezmek için dokunmatik özelliklerini kullanamazsınız. Ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak menüde gezin. Vipe DataFactory Reset seçeneğini güç düğmesini kullanarak seçin. Yes seçeneğini onaylayın ve telefonu sıfırlayın. Bu süre içinde telefonu kapatmayın. Aklınıza gelebilecek sorular için yukarıda yer alan videoya göz atabilirsiniz.

GM 5 Plus’a Nasıl Reset Atılır?

GM 5 Plus‘a nasıl reset atarım diye merak ediyorsanız yukarıda yer alan videoya göz atabilirsiniz. Telefonunuzun kitlenmesi durumunda yapmanız gereken aslında oldukça basit. Telefonunuz herhangi bir sebeple kilitlendiyse ve dokunmatik/tuşları kullanamıyorsanız cihazın sağ tarafından bulunan güç düğmesine 10 – 20 saniye boyunca basılı tutmanız gerekmektedir. Bu işlemi yapmanız durumunda herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız. Cihaz kapanıp yeniden açılırken elinizi güç düğmesinden çekiniz. Bunlara rağmen cihaz açılmıyorsa şarj seviyesini kontrol edin. Eğer sorun çözülmüyorsa yetkili servisle irtibat kurun.

GM 5 Plus Nasıl Yapılır Videoları:

Altta yer alan nasıl yapılır videolarını izleyerek General Mobile‘ın yeni amiral gemisi ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

GM 5 Plus Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

GM 5 Plus’ta DNS Nasıl Değiştirilir?

GM 5 Plus İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

GM 5 Plus’ta Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Kaynak : Ceplik.Com

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.