Henüz Puan Verilmedi

GM 5 Plus inceleme Videosu ve Kutu Açılımı Yayınlandı

GM 5 Plus inceleme videosu ve kutu açılımı videosu sonunda yayınlandı. General Mobile‘ın sabırsızlıkla beklenen amiral gemisi sonunda satışa sunuldu. Telefonun ilk kutu açılımı videosu da popüler video paylaşım sitesi YouTube’da yayınlandı. Yayınlanan videoda telefonun kutudan çıkışı esnasında verilen ilk tepkiler ve ilk izlenimler dikkat çekiyor. Videoda telefonun özellikle arka yüzünün dokusunun oldukça iyi olduğu vurgulanıyor. Telefonun kutusundan çıkan tüm parçaların detaylı bir şekilde vurgulandığı videoda USB Type C kablosundan iki tane olduğu özellikle belirtiliyor. Sayfamızda yayınlanan GM 5 Plus inceleme videosu ve kutu açılımını aşağıda görebilirsiniz.

GM 5 Plus İnceleme Videosu

GM 5 Plus inceleme videosuna dikkatlice baktığımızda zengin bir kutu içeriğine sahip olduğunu görüyoruz. Kırmızı bir kutu ile gelen yeni amiral gemisinin arka dokusunun oldukça güzel olduğu vurgulanıyor. İçinden hızlı şarj özellikli Turbo Şarj adaptörünü çıkan kutu da ayrıca iki adet de USB Type C kablosu bulunuyor. Kablonuzun gelecekte arızalanması durumunda yeni bir kablo satın almanıza gerek kalmayacak. Kutudan ayrıca bir de USB Type C -MicroUSB çevirici adaptör de çıkıyor. Bilindiği gibi piyasada satılan birçok Android telefon halen MicroUSB ile şarj oluyor. Siz de eğer yanınızda orjinal şarj cihazınız yok ise bu çeviri minik uç ile MicroUSB uçlu şarj cihazlarından faydalanabilirsiniz. Cihazın diğer tüm teknik özelliklerine daha yakından göz atmak isterseniz altta yer alan inceleme sayfası linkini tıklayabilirsiniz. Bu inceleme videosu ve kutu açılımı videosu hakkındaki görüşlerinizi altta yer alan yorum formu aracılığı ile bilzere iletebilirsiniz.

İnceleme Sayfası

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 2 yorum var.

  1. OnurH Cevapla

    gm 5 plus tlf iyi bir tlf ancak aramalarda rahatsız edici düzeyde hoparlörü karşıdan gelen sesler için cızırtılı ve hepsinde aynı sorun var teknik servislere henüz başvuran olmamış umarım çözümü vardır 🙁

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.