Henüz Puan Verilmedi

GM 5 Yorumları

GM 5 yorumları acaba nasıl? Türkiye’nin önde gelen akıllı telefon üreticilerinden General Mobile‘ın yeni akıllı telefonu hakkındaki tüm yorumları tarafsız bir şekilde sizlere sunacağız. Ürünle ilgili yazılı yorumlar mutlaka önemli fakat, kullanıcıların tecrübelerini detaylı bir şekilde öğrenmek, hatta duymak daha etkili olacaktır diye tahmin ediyoruz. Bu nedenle GM 5 hakkındaki ilk değerlendirme, kutu açılımı ve inceleme videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu videoları izleyin ve nasıl bir telefon olduğuna kendiniz karar verin diyoruz. Cihaz hakkında siz de değerlendirme yapabilirsiniz. Sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanarak kullanıcı yorumlarına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

GM 5 Yorumları Nasıl?

GM 5 yorumları olumlu ancak telefon bir önceki model olan General Mobile 4G‘ye çok benziyor. Kullanıcıların yorumlarından bunu anlamak mümkün. Öncelikle kutu içeriğinden bahsedelim. Kutuyu açtığınızda karşınıza bir kulaklık seti, Micro-USB şarj kablosu, şarj adaptörü, kullanım kılavuzu ve elbette Android 7.0 Nougat yüklü telefon çıkıyor. Bu telefonun bataryasını söküp takabiliyorsunuz. Telefonun hem tek hem de çift SIM kartlı modeli mevcut. Çift SIM kartlı versiyonu SIM1 + SIM2 + Hafıza Kartı ile kullanılıyor. Tek SIM kartlı versiyonu ise SIM1 + Hafıza Kartı ile kullanılıyor. Cihazın ekranında Corning Gorilla Glass 4 koruması mevcut. 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olan telefon, 2 GB’lık RAM kapasitesi ile orta seviye bir telefon performansı sunuyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi telefonun GM 4G’den tasarım dışında pek de farkı yok gibi. Chipset, işlemci, ram ve daha birçok özelliği eski cihazla aynı diyebiliriz. En dikkat çekici fark tasarım ve yüklü olarak gelen Android 7.0 Nougat işletim sistemi.

GM 5 yorumları ile ilgili değerlendirme ve katkıda bulunmak için sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum formunu kullanınız. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır. Cihazın teknik özelliklerine yakından bakmak, ürünün satış fiyatı hakkında bilgi almak ve inceleme videolarına göz atmak için bu linki tıklayınız. Cihazı satın almak istiyorsanız size en yakın Telpa bayisine göz atabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.