Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S6 Edge Su Testi Videosu Yayınlandı, Videoda Telefon 20 Dakika Boyunca Su Altında Çalışıyor

Galaxy S6 Edge su testi videosu YouTube’da (Water Test – Secretly Waterproof/Resistant?) yayınlandı. Ve bu ilginç video kısa süre içinde internette popüler oldu. Bilindiği gibi Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Super AMOLED ekranları Corning Gorilla Glass 4 korumaya sahip. Geçtiğimiz günlerde de Galaxy S6 Edge düşme testi videosu yayınlanmış ve kısa süre içinde yüz binlerce kişi tarafından izlenmişti. Paylaşılan yeni videoda telefon su dolu bir kase içinde 20 dk. boyunca tutuluyor.

Galaxy S6 Edge Su Testi Videosu Sonucunda Ne Oldu?

Galaxy S6 Edge su testi videosunda yeni akıllı telefon su dolu bir kase içinde çalışır durumda bekletiliyor. 20 dakika boyunca su testine tabi tutulan akıllı telefon bu süre zarfında kronometresi açık tutularak takip ediliyor. Su testinin sonunda testi uygulayan kişi telefonu sudan çıkartarak çeşitli fonksiyonlarını kontrol ediyor. Yapılan kontrollerde telefonda hiçbir sorun olamadığı görülüyor.

Galaxy S6 Edge su testi videosu ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Buna ilave olarak suya, toza, darbeye dayanıklı diğer cep telefonu modelleri ile ilgili sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Değerlendirmelerinizi sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.